Дата з
Дата по
Банк «ГЛОБУС» відкрив нове відділення.
Мережа відділень ПАТ «КБ «ГЛОБУС» поповнилась новим відділенням, що відкрилося в Києві за адресою: вул. Мечникова, 18. Про це повідомив Голова Правління ПАТ «КБ «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
До уваги клієнтів ПАТ «КБ «ГЛОБУС»!
Інформуємо Вас, що починаючи з 23-го січня 2014 року, система грошових переказів MoneyGram призупиняє послугу відправлення грошових переказів по території України. Обмеження стосується лише внутрішніх переказів, які відправляються з одного міста України і виплачуються в іншому місті України. Дане рішення було прийнято за невеликого попиту на дану послугу.
Подарунки від Святого Миколая для вихованців Криворізької школи-інтернату №9.
Напередодні свята Святого Миколая Банк «ГЛОБУС» та МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» побували в гостях у Криворізькій школі - інтернаті № 9. У рамках цього передсвяткового візиту вихованцям школи були передані товари першої необхідності, серед яких гігієнічні засоби, розвиваючі ігри, канцелярські товари та товари для школи, миючі та чистячі засоби, всього більше 560 товарів.
Система грошових переказів «AVERS» почала працювати з системою «FASTER».
Шановні клієнти ПАТ «КБ «ГЛОБУС»! Інформуємо Вас про те, що з 08 січня 2014 року в міжнародній системі грошових переказів «AVERS» можна буде здійснювати прийом грошових переказів в систему «FASTER». Прийом переказів здійснюватиметься в російських рублях (RUB) , доларах США (USD ) та євро ( EUR).
ПФУ продовжив договір з Банком «ГЛОБУС» на відкриття рахунків для виплати пенсії та соцвиплат.
Згідно з результатами конкурсного відбору, проведеного 19 грудня 2013 року Пенсійним фондом України, Банк «ГЛОБУС» увійшов до числа банків, з якими продовжені договору на відкриття рахунків для виплати пенсій та грошової допомоги за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги в 2014 році. Всього даний відбір пройшли 63 фінансових установи України з 180. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
До уваги клієнтів Банку «ГЛОБУС»! Зміна тарифу в системі переказів АВЕРС!
Шановні клієнти ПАТ «КБ «ГЛОБУС»! Інформуємо Вас, що з 03.12.2013р . встановлюється єдиний тариф на відправлення переказів по території України в національній валюті і в дол.США (за винятком ВІП-карт і ВІП - договорів) у розмірі 0,8% мінімум 15 грн. від суми переказу! Крім того, з 03.12.2013р. встановлюється новий тариф на відправлення переказів по системі Аверс-Міжнародний до Грузії - 1% від суми переказу.
Нам 6 років! Зі святом Вас, шановні колеги, клієнти, партнери!
Хтось у цьому віці йде в перший клас ... Нами ж за цей час були досягнуті значні результати: ми сформували по-справжньому сильну комманду однодумців, завдяки злагодженій роботі якої нам довіряють наші клієнти та партнери, нас поважають наші колеги по ринку. Ми стабільно ростемо й розвиваємося, наші відділення є практично в кожному регіоні України, разом з нами ростуть і процвітають наші клієнти та партнери. Це наше спільне свято !
Допомога дітям-сиротам з Василькова і Батурина.
В рамках спільної програми «Допомога дітям» представники МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» та Банку «ГЛОБУС» доставили товари першої необхідності вихованцям Васильківської спеціалізованої школи-інтернату та Батуринської школи-інтернату. В цілому, більше 300 найменувань товарів було закуплено для потреб вихованців інтернатних установ . Серед найнеобхіднішого: засоби особистої гігієни, розвиваючі ігри, товари для навчання.
До уваги клієнтів ПАТ «КБ «ГЛОБУС»! Зміни в тарифах на деякі банківські операції.
З наближенням Нового року система грошових переказів ВЕЛСЕНД максимально знижує тарифи. Так, з 15.11.2013 по 30.12.2013г. тариф на перекази у гривні на території України становитиме 0,3% мінімум 3 грн.
До уваги клієнтів ПАТ «КБ «ГЛОБУС».
Інформуємо Вас, що з 11 листопада поточного року Банк «ГЛОБУС» вносить зміни в тарифний план «Стандартний NEW» з урахуванням нової послуги «Туристичне страхування виїжджаючих за кордон», яка надаватиметься партнером Банку «ГЛОБУС» ПрАТ «Європейське туристичне страхування». Дана послуга розрахована на клієнтів, що планують виїжджати за кордон (відпочинок, відрядження), та дає можливість використовувати поліс в консульських установах.
Послуга «Безпечний розрахунок» від Банку «ГЛОБУС».
На виконання Постанови НБУ від 06.06.2013 року №210 «Про встановлення граничної суми розрахунків готівкою» та для зручності та убезпечення клієнтів-фізичних осіб, які укладають угоди на суму понад 150 000 грн., ПАТ «КБ «ГЛОБУС» пропонує скористатися послугою «Безпечний розрахунок».
До уваги клієнтів! У складі Правління Банку «ГЛОБУС» відбулися зміни.
Рішенням Наглядової Ради ПАТ «КБ «ГЛОБУС» (Протокол №31 від 03.10.2013р.) у зв‘язку з поданою заявою про переведення на іншу посаду припинено повноваження члена Правління Коцупатрого Сергія Михайловича. Від тепер С.М. Коцупатрий працюватиме Радником Голови Правління. Новим членом Правління обрано Клевайчука Сергія Володимировича, котрий до цього працював на посаді начальника операційного департаменту ПАТ «КБ «ГЛОБУС».
Акція від Банку «ГЛОБУС»: Прийди в жовтні з дитиною – отримай плюс 1% до депозиту в гривні.
У жовтні Банк «ГЛОБУС» проводить акцію: Прийди з дитиною – отримай плюс 1% до діючих депозитних ставок в гривні. Дана акція розроблена в рамках відзначення Всесвітнього дня заощаджень, котрий з ініціативи Незалежної асоціації банків України (НАБУ) та під егідою Національного банку України в Україні відзначають вже другий рік поспіль.
Банк «ГЛОБУС» долучився до святкування Всесвітнього Дня заощаджень.
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» підтримав ініціативу проведення в Україні Всесвітнього Дня заощаджень, головними ініціаторами якого є Незалежна асоціація банків України (НАБУ), Національний банк України (НБУ), за підтримки німецького банку розвитку KfW. Про це повідомив Голова Правління ПАТ «КБ «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
Шановні клієнти ПАТ «КБ «ГЛОБУС»!
Інформуємо Вас про те, що з метою підвищення рівня безпеки розрахунків за платіжними картками з 24.09.2013 змінено перелік країн, в яких за умовчанням заблокована можливість проводити операції за допомогою чіпових карт.
2 квартал 2013 року Банк «ГЛОБУС» закінчив з прибутком 2, 359 млн. грн.
За підсумками роботи в 2 кварталі 2013 року ПАТ «КБ «ГЛОБУС» отримало прибуток у розмірі 2,359 млн. грн. Даний фінансовий результат на 0,4 млн. грн. перевищив результат попереднього звітного періоду. В цілому, за перше півріччя поточного року Банк «ГЛОБУС» отримав прибуток у розмірі 4,312 млн. грн. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
Нові сервіси для клієнтів Банку «ГЛОБУС»
Шановні клієнти ПАТ «КБ «ГЛОБУС»! Піклуючись про Вашу зручність, а також економії часу на вирішення банківських питань, Банк «ГЛОБУС» реалізував можливість використання ряду сервісів через сайт, не звертаючись до відділення.
Тепер зв'язатися з Контакт-центром Банку «ГЛОБУС» можна за допомогою Skype.
Для зручності своїх клієнтів Банк «ГЛОБУС» реалізував можливість зв'язку з Контакт-центром за допомогою програми Skype. Особливо це актуально для тих, хто часто буває за кордоном, адже Skype-дзвінки можна здійснювати з будь-якої точки світу, де є Інтернет або доступ до Wi-Fi.
Банк «ГЛОБУС» розпочав продаж страхових полісів ОСЦПВ.
Шановні клієнти ПАТ «КБ «ГЛОБУС»! Раді повідомити Вам, що відтепер у всіх відділеннях Банку з‘явилася можливість оформлення полісів обов‘язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.
Банк «ГЛОБУС» розширив свою лінійку депозитних продуктів.
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» оновив свою лінію депозитних продуктів, презентувавши новий вклад «Прогресивний». Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко. За його словами, «Прогресивний» буде цікавий, перш за все, для вкладників, які розміщують свої гроші на короткі терміни, а потім їх перевкладають. Крім того, щомісяця зростаючі з 17% до 23% річних відсоткові ставки даної депозитної пропозиції вигідніші ставок «коротких» депозитів.
До уваги клієнтів ПАТ «КБ «ГЛОБУС»!
До уваги клієнтів ПАТ «КБ «ГЛОБУС»! Повідомляємо про зміни в тарифах на деякі банківські операції! Інформуємо Вас, що рішенням Тарифного комітету Банку затверджено зміни до тарифів на деякі банківські операції та послуги в національній та іноземних валютах, банківських металах для фізичних осіб, юридичних осіб, суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб та фізичних осіб, які займаються підприємницькою або незалежною професійною діяльністю клієнтів ПАТ «КБ «ГЛОБУС»,
Допомога Дітям для Берегівського інтернату.
Напередодні травневих свят у рамках спільного проекту ПАТ «КБ ГЛОБУС» та МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» «Допомога Дітям» були передані товари першої необхідності вихованцям Берегівської спеціалізованої школи-інтернату.
Банк «ГЛОБУС» увійшов до числа найнадійніших банків України.
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» увійшов до числа найнадійніших банків України, зайнявши 24 місце з 75. Рейтинг проводив впливовий діловий журнал «Експерт», аналізуючи показники банківської діяльності за 2012 рік. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко. За його словами, показник розраховувався на підставі 16 коефіцієнтів, які характеризують достатність капіталу, структуру, і що не менш важливо, якість активів, показники ефективності і рентабельності. У результаті, і був розрахований рівень надійності фінансових установ.
До уваги клієнтів Банку "ГЛОБУС"-держателів платіжних карт!
Інформуємо Вас про те, що з метою підвищення рівня безпеки розрахунків за платіжними картками ПАТ «КБ «ГЛОБУС» вводить с 01.06.2013г. наступні обмеження: - регіон обслуговування карток класу MasterCard Gold, MasterCard Standard та Maestro з магнітною смугою обмежується територією України. У разі необхідності активувати можливість проведення операцій за межами України Вам необхідно звернутись до контакт-центру Банку за телефоном (044) 392-00-00.
Чи потрібні банкам програми лояльності?
Про те, з якою метою банки розробляють і впроваджують різні програми лояльності для своїх клієнтів, спеціально для Prostobankir.com.ua розповів Заступник Голови Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Коцупатрий.
Чи знижуватимуться ставки по гривневих депозитах в другому кварталі 2013 року?
Чим можна пояснити стрімке зниження ставок по депозитах, яке перевершило прогнози в першому кварталі 2013 року? Яку динаміку по ставках чекати найближчими місяцями? Яка буде величина максимальної прибутковості депозитів в гривні до початку літа? На питання Prostobank.ua відповідає Заступник Голови Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Коцупатрий.
Шановні клієнти та партнери ПАТ «КБ «ГЛОБУС»!
Повідомляємо Вас, що, піклуючись про комфорт і зручність для своїх клієнтів, Правління ПАТ «КБ «ГЛОБУС» прийняло Рішення про зміну місцезнаходження відділення № 5 в місті Кам‘янець-Подільському.
Відділення Банку «ГЛОБУС» в м. Луганськ почало надавати в оренду банківські сейфи.
З 1 квітня 2013 року відділення № 14 ПАТ «КБ« ГЛОБУС» в м. Луганськ стало надавати клієнтам в оренду банківські сейфи. Про це повідомив начальник відділень № 14 в місті Луганськ Дмитро Кашута. Сейф розташований у спеціально обладнаному приміщенні відділення Банку, оснащеному сучасними системами охорони і має високий ступінь захисту.