Дата з
Дата по
До уваги клієнтів Банку «ГЛОБУС»! Інфомація щодо зміни тарифів.
Шановні клієнти Банку! Інформуємо, що з 1 вересня поточного року набувають чинності зміни та доповнення до тарифів на банківські операції та послуги в національній та іноземних валютах, банківських металах для фізичних осіб ПАТ «КБ «ГЛОБУС», а саме:
Кількість карток, емітованих Банком «ГЛОБУС», зростає.
За вісім місяців поточного року кількість карток, емітованих Банком «ГЛОБУС», зросла майже вдвічі, порівняно з аналогічним періодом минулого року. Так, з початку 2014 року Банк емітував 3 400 карток міжнародної платіжної системи MasterCardWorldwide. Про це повідомив Голова Правління Банк «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
Банк «ГЛОБУС» продовжує тенденцію нарощування клієнтської та ресурсної бази.
За вісім місяців поточного року ПАТ «КБ «ГЛОБУС» суттєво збільшив свою клієнтську базу. Так, з початку року новими клієнтами Банку стали понад 2 500 фізичних осіб та 800 компаній. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко. Збільшення числа контрагентів посприяло й збільшенню ресурсної бази Банку, яка з початку року показала приріст 12,33% або 193,2 млн. грн. В основному приріст відбувся за рахунок залучення коштів юридичних осіб.
Надійність депозитів Банку «ГЛОБУС» підтверджено на хорошому рівні.
Черговий рейтинг надійності депозитів українських банків, що вже вдруге проводила рейтингова агенція «Стандарт-Рейтинг», підтвердив надійність депозитів Банку «ГЛОБУС» на рівні «хороший». Такий результат було присвоєно депозитам Банку згідно отриманої підсумкової оцінки rd.2(pi) та підсумкового показника 3,842 бали. В свою чергу такі показники забезпечили 16 позицію надійності вкладів Банку з 84 фінансових установ, що аналізувались в ході дослідження.
Банк «ГЛОБУС» вкотре зайняв лідируючі позиції серед учасників торгів на біржі ПФТС.
За підсумками торгів, проведених у травні-липні поточного року на фондовій біржі ПФТС, ПАТ «КБ «ГЛОБУС» стабільно входив в десятку лідерів по торгівлі ОВДП. Про це повідомив Голова Правління Банку Сергій Куріленко. За даними ПФТС, за кількістю проведених торгових операцій з облігаціями внутрішньої державної позики у травні Банк «ГЛОБУС» впевнено зайняв 6 позицію. Червневі показники торгів ОВДП Банком «ГЛОБУС» визначили йому 8-ме місце, а в липні поточного року – 4 місце.
Як ліквідність застави впливає на суму кредиту?
Не дивлячись на те, що ситуація в банківському ринку залишається досить напруженою, банки відновлюють активні кредитні операції. За даними Національного банку України, в червні 2014 року банки України видали підприємствам і організаціям нових кредитів на суму 105, 9 млрд. грн. При цьому, багато експертів банківського ринку заявляють, що одним з головних вимог при розгляді пакету документів для отримання кредиту компанією-позичальником є наявність ліквідної застави. На яку ж частину вартості застави компанія-позичальник може отримати кредит сьогодні? Які застави банкіри сьогодні вважаються найбільш ліквідними? На це питання для спеціалізованого банківського порталу prostobiz.ua відповіла начальник департаменту кредитного бізнесу Банку «ГЛОБУС» Лідія Ковальчук.
Експерт: депозитні вклади краще зберігати в різних валютах.
У зв‘язку зі зростанням не лише курсу іноземних валют, а й депозитних ставок, гроші слід зберігати в банках в різних валютах. Таку пораду в ефірі телеканалу ТВі дав начальник департаменту по роботі з клієнтами Банку «ГЛОБУС» Володимир Пашкін. За його словами, диверсифікація депозитного вкладу має виглядати наступним чином: 50% вкладу варто розмістити у національній валюті, решту 50% - в іноземній.
Чи завжди ставка по депозиту вище середньоринкового рівня свідчить про нестачу ресурсів банку?
В умовах напруженої військової та політичної обстановки, а також ситуації в банківському секторі, останнім часом все ж спостерігається невисоке, проте більш-менш стабільне зростання рівня довіри населення до банківської системи. Гроші населення починає повертати в банки. Однак тут вкладники стикаються з питанням, а якому ж із банків довіряти: тому, хто пропонує завищені відсотки або все ж банку з середнім рівнем дохідності за депозитами. Маючи гіркий досвід кількох економічних і банківських криз за останні 10 років, спостерігаючи за ліквідацією гравців банківського ринку, які широко пропонували депозити під дуже високі відсотки, в нинішній ситуації населення все більш обдумано і обережно підходить до вирішення цього питання. Тут, актуальним стає питання: а чи завжди ставка по депозиту вище середньоринкового рівня свідчить про те, що в банку гостра нестача ресурсів?
Банк «ГЛОБУС» відновлює активне готівкове кредитування.
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» відновлює свою діяльність в напрямку готівкового кредитування фізичних осіб. В рамках підготовки до активних продажів готівкових кредитів Банк розширив перелік банків-партнерів, спільно з якими співпрацює в даному напрямку, а також оновив спектр кредитних програм. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
Банк «ГЛОБУС» розпочинає надання послуг факторингу.
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» розширив спектр фінансових послуг, запровадивши послугу факторингу з правом регресу для юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, що поставляють продукцію покупцям на умовах відстрочення платежу. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
До уваги клієнтів Банку «ГЛОБУС»! Інфомація щодо зміни банка-кореспонтента.
У зв’язку із закриттям ПАТ «КБ «ГЛОБУС» кореспондентського рахунку в російських рублях (RUB) у ВАТ «Собінбанк», м. Москва, РФ повідомляємо, що надходження за реквізитами цього банку зараховуватися не будуть. Для розрахунків у російських рублях ПАТ «КБ «ГЛОБУС» відкрив новий кореспондентський рахунок в АБ «Укргазбанк», м. Київ, Україна.
Банк «ГЛОБУС» оновив умови овердрафтної програми для малого та середнього бізнесу.
Банк «ГЛОБУС» відновлює роботу в напрямку кредитування юридичних осіб. Для цього були затверджені оновлені умови програми кредитування юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців «Овердрафт». Про це повідомив начальник департаменту по роботі з клієнтами Банку «ГЛОБУС» Володимир Пашкін.
До уваги клієнтів Банку «ГЛОБУС» роз‘яснення щодо оподаткування пасивних доходів громадян.
04 липня поточного року Верховна Рада України ухвалила Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо пасивних доходів». Деталі нововведення та роз‘яснення щодо адміністрування даного податку надав начальник юридичного управляння Банку «ГЛОБУС» Роман Бондаренко.
Банк «ГЛОБУС» змінює ставки по депозитах для фізосіб.
До уваги клієнтів Банку «ГЛОБУС»! Інформуємо Вас, що з 18 липня поточного року ПАТ «КБ «ГЛОБУС» змінює ставки по депозитах і умови програми лояльності «Бонус». Зміни стосуються депозитних вкладів у національній валюті в рамках депозитної програми «Класичний».
У другому кварталі Банк «ГЛОБУС» отримав прибуток у розмірі 2,392 млн. грн.
За підсумками роботи у другому кварталі поточного року, ПАТ «КБ «ГЛОБУС» отримав прибуток у розмірі 2,392 млн. грн., що майже в два рази більше, ніж за попередній звітний період. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
Як правильно і без проблем скористатися гривневою карткою за кордоном.
У розпал сезону відпусток у закордонні поїздки багато хто вирішує брати з собою гроші не готівкою, а на картці. Тому хотілося б більш детально роз'яснити своїм клієнтам всі тонкощі розрахунків за кордоном: як рахується курс обміну валют при безготівковій купівлі за кордоном, яку комісію бере банк-емітент і чому в Європі вигідніше платити MasterCard, а в США - картою Visa. На ці та багато інших питань банківського порталу banker.ua відповів начальник відділу платіжних систем ПАТ «КБ «ГЛОБУС» Андрій Білоус.
Новоий варіант Кримінального кодексу призведе до збільшення числа і масштабів шахрайських схем.
Запропоновані в новому варіанті Кримінального кодексу України зміни, які найближчим часом парламент має намір розглянути (законопроект № 4712 від 16 квітня 2014 року), неминуче призведуть до збільшення числа і масштабів шахрайських схем. У першу чергу мова йде про порушення в фінансовій сфері. Роз'яснення стосовно змін, запропонованих у новому варіанті КК, тижневику «Деловая столица» надав начальник юридичного управління ПАТ «КБ «ГЛОБУС» Роман Бондаренко.
ПФУ продовжив договір з Банком «ГЛОБУС» на відкриття рахунків для виплати пенсії та інших соцвиплат.
Пенсійний фонд України продовжив договір з ПАТ «КБ «ГЛОБУС» на відкриття рахунків для виплати пенсій та інших соціальних виплат. Рішення щодо продовження співпраці було прийнято на основі висновків Національного банку України щодо фінансового стану та виконання протягом останніх шести місяців економічних нормативів банками, які уповноважені обслуговувати поточні рахунки пенсіонерів та одержувачів допомоги. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
Банк «ГЛОБУС» увійшов в двадцятку банків по приросту депозитів.
За даними Асоціації українських банків, опублікованими в червневому номері журналу «Личный счет», ПАТ «КБ «ГЛОБУС» увійшов до двадцятки банків, які показали приріст строкових депозитів за результатами квітня поточного року, зайнявши дванадцяту позицію. Приріст депозитного портфеля Банку «ГЛОБУС» станом на 1 травня 2014 склав 36,495 млн. грн. Про це повідомив Голова Правління Банку Сергій Куріленко.
До уваги клієнтів Банку! Змінено умови програми лояльності «Бонус».
З 1 липня 2014 року для фізичних осіб, які є постійними клієнтами ПАТ «КБ «ГЛОБУС» (мають діючий депозитний вклад, платіжну картку Банку, є співробітником юридичної особи, яка обслуговується у ПАТ «КБ «ГЛОБУС») та бажають оформити строковий депозит «Класичний» терміном від 31 до 180 днів, діє Програма лояльності «Бонус».
Банк «ГЛОБУС» відкрив нове відділення в Києві.
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» відкрив нове відділення в самому центрі столиці. Відділення № 26 в місті Києві розташовано за адресою Бессарабська площа, 9/1. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко. «Ми продовжуємо успішно реалізовувати стратегію розвитку, і це в період, коли інші банки згортають свою присутність в регіонах. Відділень Банку «ГЛОБУС» стало більше - і це не може не радувати. Нова рекламна кампанія Банку «ГЛОБУС» проходить під гаслом: «Пишайся своєю країною, заробляй з українським банком!». Відкриттям нового відділення ми показали, що пишаємося тим, що працюємо в Україні, віримо в неї, підтримуємо традиції української банківської справи, розвиваємося і допомагаємо примножувати заощадження українському народу», - зазначив Голова Правління.
До уваги клієнтів! Зміни в графіку роботи контакт-центру Банку «ГЛОБУС»!
З 15 червня змінено графік роботи відділу інформаційного обслуговування клієнтів. Відтепер контакт-центр працюватиме з понеділка по суботу з 09:00 до 21:00, в неділю інформаційний центр працює з 09:00 до 14:00.
Дію мораторію на відчуження майна, закладеного під валютний кредит, необхідно скасувати.
Дію мораторію на відчуження майна, закладеного під валютний кредит, є великим дестабілізуючим фактором у банківській системі, що вимагає його скасування або призупинення з метою суттєвого доопрацювання за участю Національного банку України, профільних банківських об'єднань і гравців банківського ринку. Таку думку в ефірі аналітичного ток-шоу «У центрі уваги» на телеканалі «Київ» озвучив член правління Банку «ГЛОБУС» Володимир Пашкін.
Банк «ГЛОБУС» запускає послугу страхування виїжджаючих за кордон.
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» оголошує про старт продажів у всіх своїх відділеннях полісів страхування виїжджаючих за кордон. Дана програма буде реалізована спільно із ЗАТ «Європейське туристичне страхування». Про це заявив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко. За його словами, в кожному відділенні Банку клієнти зможуть оформити страховий пакет, в який можна буде включити страхування ризиків, пов'язаних з відмовою або перериванням поїздки, медичну страховку, страхування від нещасних випадків, особливо якщо клієнт виїжджає за кордон для активного відпочинку, страхування багажу, страхування цивільної відповідальності і т.д. Даний вид полісу дає можливість використовувати його в консульських установах.
У дружній команді колективу Банку «ГЛОБУС» поповнення - трьохсотий співробітник!
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» продовжує активно розвиватися. Сьогодні колектив Банку «ГЛОБУС» прийняв до своїх лав великої і дружної команди трьохсотого співробітника. «На сьогоднішній день у Банку «ГЛОБУС» працює триста співробітників. Це єдиний відмінно злагоджений організм. Ми продовжуємо робити ставку на молодих амбітних фахівців, які хочуть рости і розвиватися разом з Банком. Наш трьохсотий співробітник не виняток. Тим більше що він відповідатиме за дуже цікавий і перспективний напрямок у банківській діяльності - факторинг», - зазначила Заступник Голови Правління Банку «ГЛОБУС» Олена Сильнягіна.
Банк «ГЛОБУС» - один з лідерів торгів на фондовій біржі ПФТС.
За підсумками торгів ОВДП, проведених у травні поточного року на фондовій біржі ПФТС, ПАТ «КБ «ГЛОБУС» посів шосте місце, а з початку року стабільно входить в п‘ятірку найактивніших торговців. Про це повідомив заступник начальника управління по роботі з цінними паперами Банку «ГЛОБУС» Євген Підгурський.
Банк «ГЛОБУС» продовжує активно нарощувати клієнтську базу.
За п‘ять місяців поточного року ПАТ «КБ «ГЛОБУС» збільшив кількість клієнтів-фізичних осіб на 22%, а юридичних осіб – на 19%. Про це повідомив Голова Правління Банку Сергій Куріленко. «Тенденція загального приросту кількості контрагентів стабільно прослідковується від самого початку діяльності Банку. Не зважаючи на непросту ситуацію, в якій опинилася банківська система на початку 2014 року, Банк «ГЛОБУС» продовжував активно працювати з клієнтами та надавати банківські послуги найвищої якості», - зауважив Голова Правління.
Банк «ГЛОБУС» долучився до соціальної ініціативи «Допомога військовослужбовцям та членам їх сімей».
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» взяв участь в благодійній програмі «Допомога військовослужбовцям та членам їх сімей», метою якої є покращення матеріально-фінансового становища захисників вітчизни та їх родин. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко. Дана соціальна ініціатива започаткована в травні поточного року благодійною організацією «Ліга банків України» та має на меті залучення коштів благодійників для підтримки військовослужбовців та членів їх сімей.
Банк «ГЛОБУС» почав співпрацю зі СК «ЮНІВЕС».
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» почав співпрацю зі страховою компанією «ЮНІВЕС», про що був підписаний відповідний Договір про співпрацю, предметом якого є встановлення довгострокового партнерства з метою надання взаємовигідних послуг у галузі страхування та банківського обслуговування. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.