Дата з
Дата по
Банк «ГЛОБУС» продовжує активно нарощувати клієнтську базу.
За п‘ять місяців поточного року ПАТ «КБ «ГЛОБУС» збільшив кількість клієнтів-фізичних осіб на 22%, а юридичних осіб – на 19%. Про це повідомив Голова Правління Банку Сергій Куріленко. «Тенденція загального приросту кількості контрагентів стабільно прослідковується від самого початку діяльності Банку. Не зважаючи на непросту ситуацію, в якій опинилася банківська система на початку 2014 року, Банк «ГЛОБУС» продовжував активно працювати з клієнтами та надавати банківські послуги найвищої якості», - зауважив Голова Правління.
Банк «ГЛОБУС» долучився до соціальної ініціативи «Допомога військовослужбовцям та членам їх сімей».
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» взяв участь в благодійній програмі «Допомога військовослужбовцям та членам їх сімей», метою якої є покращення матеріально-фінансового становища захисників вітчизни та їх родин. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко. Дана соціальна ініціатива започаткована в травні поточного року благодійною організацією «Ліга банків України» та має на меті залучення коштів благодійників для підтримки військовослужбовців та членів їх сімей.
Банк «ГЛОБУС» почав співпрацю зі СК «ЮНІВЕС».
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» почав співпрацю зі страховою компанією «ЮНІВЕС», про що був підписаний відповідний Договір про співпрацю, предметом якого є встановлення довгострокового партнерства з метою надання взаємовигідних послуг у галузі страхування та банківського обслуговування. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
Міндоходів спростувало інформацію щодо відкриття проти Банку «ГЛОБУС» кримінального провадження.
Після офіційного звернення представників Банку «ГЛОБУС» з вимогою спростування розміщеної на офіційному сайті Головного управління Міністерства доходів і зборів України в м. Київ інформації про підозру ПАТ «КБ «ГЛОБУС» у проведенні сумнівних операцій, а також про відкриття проти Банку кримінального провадження, відомство спростувало дану інформацію. «Обшуки, які проводилися слідчо-оперативними підрозділами ГУ Міндоходів в м. Києві за адресою пров. Куренівський, 19/5, пов'язані з кримінальним провадженням, відкритим по відношенню до клієнтів, рахунки яких були відкриті в вищезгаданому банку. Щодо посадових осіб ПАТ «КБ «ГЛОБУС» кримінальних проваджень порушено не було» - йдеться в повідомленні. ПАТ «КБ «ГЛОБУС» понад усе цінує довіру своїх клієнтів і від імені Правління Банку відповідально заявляємо, що Банк продовжує працювати в штатному режимі і виконувати весь спектр банківських операцій. Закликаємо також всі засоби масової інформації, які скористалися неправдивою інформацією Міндоходов і розмістили новини про підозру Банку «ГЛОБУС» у проведенні сумнівних операцій, розмістити дане спростування у себе на сторінках сайтів.
Відкритий лист ПАТ «КБ «ГЛОБУС» з вимогою спростування неправдивої інформації, що з‘явилась у ЗМІ.
Шановні клієнти Банку «ГЛОБУС», представники засобів масової інформації, представники Міністерства доходів та зборів України! Від імені всього колективу ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ГЛОБУС» засвідчуємо Вам свою повагу та звертаємося до Вас з наступним. 28 травня поточного року у приміщенні Головного офісу Банку «ГЛОБУС», що розташований за адресою м. Київ, пров. Куренівський 19/5, СУ ФР ДПІ Печерського району м. Києва було проведено слідчі дії по відношенню до одного з клієнтів Банку. Сьогодні, 29 травня керівник прес-служби Головного управління Міністерства доходів і зборів у Києві Микола Ковтуненко прокоментував низці ЗМІ ситуацію в контексті того, що саме ПАТ «КБ «ГЛОБУС» підозрюється у проведенні сумнівних операцій. Жодного слова, про те, що інцидент стосується виключно господарської діяльності клієнта, проти якого порушено провадження, у коментарі офіційної особи Міністерства доходів і зборів озвучено не було.
До уваги клієнтів Банку! Призупиняють роботу два відділення Банку «ГЛОБУС».
Шановні клієнти Банку «ГЛОБУС»! У зв’язку з загрозою масових заворушень та з метою забезпечення вимог безпеки відділення ПАТ «КБ «ГЛОБУС» № 14 у м. Луганськ та відділення № 25 у м. Донецьк, Правління Банку прийняло рішення щодо тимчасово призупинити роботи з 27 травня поточного року вище викладених відділень до особливого розпорядження.
Що робити якщо вкрали гроші з банківської картки?
З погіршенням ситуації на банківському ринку країни з початку року почастішали випадки шахрайства, пов'язаного з використанням платіжних карт. Все частіше з'являються нові способи вкрасти наші кревні з карткових банківських рахунків. Як б не парадоксально це звучало, але з удосконаленням технологій безпеки карт і карткових рахунків, свої навички та вміння вдосконалять і шахраї. Що ж робити власнику картки, якщо все-таки гроші з його карткового рахунку були викрадені, як від цього себе убезпечити і яких заходів слід вживати у випадку виявлення крадіжки розповідає начальник відділу платіжних систем Банку «ГЛОБУС» Андрій Білоус.
Банк «ГЛОБУС» відкрив відділення в Донецьку.
3 квітня розпочало свою роботу нове відділення ПАТ «КБ «ГЛОБУС» у місті Донецьк. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко. Відділення №25 в м. Донецьк знаходиться за адресою: вул. Університетська, 93 і працює з 9.00 до 18.00 без перерви на обід.
До уваги клієнтів Банку «ГЛОБУС»!
Інформуємо вас, що з метою підвищення якості обслуговування клієнтів з 01 квітня 2014 року ПАТ «ГЛОБУС» запроваджує спрощену процедуру укладання договорів на відкриття карткових рахунків з фізичними особами з використанням публічного договору.
До уваги клієнтів Банку «ГЛОБУС»! Банк підвищує ставки по депозитам!
З 21 березня змінено ставки по депозитах. Так, зміни торкнулися вкладів у гривні строком від 31 до 90 днів за програмою «Класичний», а також депозитних ліній «Зручна» і «Великий» у гривні. Тепер ставка вкладу, оформленого на строк до 90 днів за програмою «Класичний», становить 23% річних, а з урахуванням бонусу, передбаченого програмою лояльності для постійних клієнтів - 25 % річних.
До уваги клієнтів відділення ПАТ «КБ «ГЛОБУС» №18 в м. Севастополь.
У зв‘язку з економічною недоцільністю діяльності відділення №18 в м. Севастополь, Правління ПАТ «КБ «ГЛОБУС» прийняло рішення про його закриття. Останній день роботи відділення – 31 березня 2014 року. Акцентуємо увагу на тому, що Банк виконає всі свої зобов‘язання перед клієнтами в повному обсязі. Решта відділень Банку «ГЛОБУС» працюватимуть у звичному режимі.
Весняні подарунки для вихованок Охтирського училища соціальної реабілітації.
З початком весни підведені чергові підсумки спільного благодійного проекту Банку «ГЛОБУС» та БФ «Центр соціальних проектів майбутнього». В рамках даного проекту протягом двох місяців було зібрано кошти для закупівлі товарів першої необхідності для професійного училища соціальної реабілітації міста Охтирка.
До уваги клієнтів ПАТ «КБ «ГЛОБУС»! Зміни в тарифах на деякі банківські операції.
Шановні клієнти Банку! Інформуємо Вас, що з 14.04.2014 року ПАТ «КБ «ГЛОБУС», керуючись розділом 7. Договорів на відкриття поточного рахунку та обслуговування корпоративної платіжної картки (для юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців) та пунктом 6.1. Договорів на відкриття поточного рахунку та обслуговування платіжної картки ПАТ «КБ «ГЛОБУС» (для фізичних осіб), вносить зміни до тарифних планів «Стандартний NEW», «Ощадний», «Пенсійний», «Депозитний», «Корпоративний» та «Зарплатний» на банківські операції та послуги з використанням платіжних карток для клієнтів ПАТ «КБ «ГЛОБУС», а саме:
Кредитний рейтинг Банку «ГЛОБУС» підтверджено на рівні uaA.
Рейтинговий комітет РА «Експерт-Рейтинг» прийняв рішення про підтвердження кредитного рейтингу ПАТ «КБ «ГЛОБУС» за національною шкалою на рівні uaA. Позичальник з рейтингом uaA характеризується високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками.
Банк «ГЛОБУС» пропонує скористатися новим сервісом електронних платежів.
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» запровадив новий сервіс, за допомогою якого тепер можна через сайт банку проводити електронні платежі. Дана можливість була реалізована в рамках співпраці з електронною системою прийому платежів EasyPay. Сервіс електронних платежів дозволяє оплачувати послуги на адресу понад 550 постачальників послуг 24 години на добу, 7 днів на тиждень, перебуваючи в будь-якій точці світу, використовуючи банківську платіжну карту. Серед послуг, які можна буде оплатити: мобільний зв'язок, комунальні послуги, інтернет, телебачення, телефонний зв'язок, соціальні мережі та багато іншого.
До уваги клієнтів Банку «ГЛОБУС»! Банк підвищує ставки по депозитам!
ШАНОВНІ КЛІЄНТИ! Інформуємо Вас про те, що з 03 березня 2014 року ПАТ «КБ «ГЛОБУС» підвищив ставки по депозитах і змінив умови програми лояльності «Бонус». Зміни стосуються депозитних вкладів «Класичний» та «Прогресивний».
Банк «ГЛОБУС» пропонує скористатися оновленою програмою «Бонус».
ПАТ «КБ «ГЛОБУС» пропонує постійним клієнтам скористатися оновленою програмою «Бонус». Так, з 26 лютого 2014 року для фізичних осіб, які є постійними клієнтами ПАТ «КБ «ГЛОБУС» (мають діючий депозитний вклад, платіжну картку Банку, є співробітниками юридичної особи, яка обслуговується у ПАТ «КБ «ГЛОБУС»), та бажають оформити строковий депозит «Класичний», діє Програма лояльності «Бонус». Умовами даної програми передбачено надання додаткових відсотків річних до діючої процентної ставки депозиту «Класичний».
Завдання банків - підвищити рівень безготівкових розрахунків фізичних осіб - Андрій Білоус
Завдання банків полягає в тому, щоб підвищити рівень безготівкових розрахунків населення. Про це в коментарі телеканалу БТБ заявив начальник відділу платіжних систем банку «ГЛОБУС» Андрій Білоус. «Платіжними картками на сьогодні користується більшість населення. Хоча б тому, що зарплату майже всі отримують на картку. Інше питання - вагома частина цих коштів просто знімається через банкомат. І завдання банків полягає в тому, щоб підвищити рівень безготівкових розрахунків, платежів за товари та послуги серед населення», - зазначив Андрій Білоус.
Платіжні картки з чіпом мають додатковий захист від шахрайства.
Платіжні картки з чіпом практично не піддаються шахрайським операціям з рахунками клієнтів. Про це в ефірі телеканалу «БТБ» заявив начальник відділу платіжних систем Банку «ГЛОБУС» Андрій Білоус. «Виготовити клон чіпової карти дуже важко, та й дуже затратно, в моїй практиці такого не зустрічалося. Чіпова карта набагато краще захищена, я рекомендую користуватися такими картами»,- зазначив експерт.
Нова пропозиція від Банку «ГЛОБУС» - овердрафт «Зарплатний».
Всім клієнтам, які обслуговуються в рамках зарплатних проектів, ПАТ «КБ «ГЛОБУС» пропонує скористатися новою послугою Овердрафт «Зарплатний». Цей короткостроковий кредит дуже зручний, коли власних коштів не достатньо для здійснення покупки або зняття готівки.
Банк «ГЛОБУС» відкрив нове відділення.
Мережа відділень ПАТ «КБ «ГЛОБУС» поповнилась новим відділенням, що відкрилося в Києві за адресою: вул. Мечникова, 18. Про це повідомив Голова Правління ПАТ «КБ «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
До уваги клієнтів ПАТ «КБ «ГЛОБУС»!
Інформуємо Вас, що починаючи з 23-го січня 2014 року, система грошових переказів MoneyGram призупиняє послугу відправлення грошових переказів по території України. Обмеження стосується лише внутрішніх переказів, які відправляються з одного міста України і виплачуються в іншому місті України. Дане рішення було прийнято за невеликого попиту на дану послугу.
Подарунки від Святого Миколая для вихованців Криворізької школи-інтернату №9.
Напередодні свята Святого Миколая Банк «ГЛОБУС» та МБФ «Центр соціальних проектів майбутнього» побували в гостях у Криворізькій школі - інтернаті № 9. У рамках цього передсвяткового візиту вихованцям школи були передані товари першої необхідності, серед яких гігієнічні засоби, розвиваючі ігри, канцелярські товари та товари для школи, миючі та чистячі засоби, всього більше 560 товарів.
Система грошових переказів «AVERS» почала працювати з системою «FASTER».
Шановні клієнти ПАТ «КБ «ГЛОБУС»! Інформуємо Вас про те, що з 08 січня 2014 року в міжнародній системі грошових переказів «AVERS» можна буде здійснювати прийом грошових переказів в систему «FASTER». Прийом переказів здійснюватиметься в російських рублях (RUB) , доларах США (USD ) та євро ( EUR).
ПФУ продовжив договір з Банком «ГЛОБУС» на відкриття рахунків для виплати пенсії та соцвиплат.
Згідно з результатами конкурсного відбору, проведеного 19 грудня 2013 року Пенсійним фондом України, Банк «ГЛОБУС» увійшов до числа банків, з якими продовжені договору на відкриття рахунків для виплати пенсій та грошової допомоги за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги в 2014 році. Всього даний відбір пройшли 63 фінансових установи України з 180. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.
До уваги клієнтів Банку «ГЛОБУС»! Зміна тарифу в системі переказів АВЕРС!
Шановні клієнти ПАТ «КБ «ГЛОБУС»! Інформуємо Вас, що з 03.12.2013р . встановлюється єдиний тариф на відправлення переказів по території України в національній валюті і в дол.США (за винятком ВІП-карт і ВІП - договорів) у розмірі 0,8% мінімум 15 грн. від суми переказу! Крім того, з 03.12.2013р. встановлюється новий тариф на відправлення переказів по системі Аверс-Міжнародний до Грузії - 1% від суми переказу.
Нам 6 років! Зі святом Вас, шановні колеги, клієнти, партнери!
Хтось у цьому віці йде в перший клас ... Нами ж за цей час були досягнуті значні результати: ми сформували по-справжньому сильну комманду однодумців, завдяки злагодженій роботі якої нам довіряють наші клієнти та партнери, нас поважають наші колеги по ринку. Ми стабільно ростемо й розвиваємося, наші відділення є практично в кожному регіоні України, разом з нами ростуть і процвітають наші клієнти та партнери. Це наше спільне свято !