Оксана Шульга: “Глобус Банк надає широкий асортимент кредитних програм для МСБ - як юридичних осіб, так і приватних підприємців”

Начальниця Департаменту малого та середнього бізнесу ГЛОБУС БАНКУ – про пропозиції для МСБ.

 

Як правило, Банки, які активно працюють з сегментом малого та середнього бізнесу, не обходять стороною і приватних підприємців. Для клієнта вигідніше отримати в банку кредит, безпосередньо розроблений для сегмента МСБ, що враховує його специфіку. Також деякі банки надають спеціалізовані кредити суто для підприємців - з певними обмеженнями по сумі, умов і терміну фінансування.

 

Банк «ГЛОБУС» надає широкий асортимент кредитних програм для МСБ - як для юридичних осіб, так і приватних підприємців. Фінансування представлено цільовими програмами на придбання комерційного і легкового транспорту, сільськогосподарського та виробничого обладнання, кредитами на розвиток бізнесу - придбання основних і поповнення оборотних коштів. Якщо приватний підприємець зайнятий в агросекторі, то, крім фінансування на придбання трактора, є можливість отримати кредит на покупку засобів захисту, добрив, ГСМ, посівного матеріалу.

 

Наш банк також активно бере участь в програмі «Доступні кредити 5-7-9», яка реалізується Урядом України за ініціативою Президента України через Фонд розвитку підприємництва та спрямована на всебічну підтримку МСБ, в тому числі і на фінансування стартапів.

 

Клієнти, яким необхідна банківська фінансова підтримка, завжди мають можливість отримати фінансування в Банку. Кредит може бути наданий на придбання основних засобів і поповнення оборотних коштів. Цілі кредитування можуть бути різними: це придбання транспортних засобів для бізнесу, виробничого обладнання, комерційних приміщень, модернізація і енергоефективність основних фондів; придбання сировини і матеріалів, розширення асортименту товарів.

 

Параметри цього кредиту безпосередньо залежать від мети кредитування і фінансового стану потенційного клієнта. Також дуже важливо розуміти, чи має клієнт вже діючий бізнес або ж кредит потребується на стартовий капітал. В такому випадку важлива наявність грамотного бізнес-плану. Якщо ж бізнес діючий, одними з головних чинників є наявність позитивної кредитної історії та ділова репутація клієнта.