Online сервіси

БЕЗКОШТОВНІ ПЕРЕКАЗИ З БУДЬ-ЯКОЇ КАРТКИ У МЕЖАХ УКРАЇНИ
Якщо Вам потрібно поповнити свою World Elite Mastercard® шляхом переказу з картки будь-якого іншого банку України, ГЛОБУС БАНК надає Вам таку можливість в Online і безкоштовно на сайті банку.

БЕЗКОШТОВНЕ ЗНЯТТЯ ГОТІВКИ У БУДЬ-ЯКОМУ БАНКОМАТІ ЗА КОРДОНОМ
Подорожуючи за кордоном Ви почуватиметесь "як вдома" з послугою зняття готівки в банкоматах без комісії. ГЛОБУС БАНК не застосовує жодної комісії при отриманні Вами власних готівкових коштів в сумі до 10 000 гривень (в еквіваленті валюти країни перебування).

БЕЗКОНТАКТНІ ПЛАТЕЖІ З ТЕХНОЛОГІЄЮ NFC
Вашу World Elite Mastercard® CONTACTLESS оснащено безконтактним чіпом, що дозволяє швидко та безпечно сплачувати за покупки в один дотик.

ПОСЛУГА PIN ПО SMS
Тільки Ви можете активувати Вашу картку та згенерувати секретний PIN-код у будь-який зручний для Вас час. Вам лише потрібно відправити SMS-запит та отримати PIN в електронному форматі*.

*Після отримання PIN-коду рекомендуємо здійснити першу операцію з використанням картки в банкоматі.

WEB ТА МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК
Допоможе Вам швидко дізнатися про баланс на рахунку, змінити карткові ліміти, заблокувати картку, здійснити перекази між рахунками та будь-які платежі за реквізитами.

БЕЗПЕЧНІ ПЛАТЕЖІ В ІНТЕРНЕТІ
Вашу World Elite Mastercard® зареєстровано на сервіс SecureCode 3D secure™, який гарантує Вам безпечні операції в мережі Інтернет. Кожну операцію буде здійснено тільки після Вашого особистого підтвердження. Вам також буде безкоштовно виготовлено віртуальну картку, яку Ви зможете використовувати для оплат в мережі Інтернет. За нею може бути встановлено окремий ліміт під кожну оплату в Інтернеті.

ВІРТУАЛЬНИЙ ПОМІЧНИК MASTERCARD-БОТ*
Ваш віртуальний помічник Mastercard-бот у Facebook. З його допомогою можна перевірити доступність сервісів Mastercard Fast Line та Mastercard Lounge в аеропортах України та за кордоном за Вашою World Elite Mastercard®. Також Mastercard-бот надає можливість: Замовляти товари через сервіс MyDutyFree. Дізнатись деталі про сервіс та знайти у аеропорту місце розташування Mastercard Lounge та Fast Line. Отримати перелік бізнес-залів Mastercard в інших містах та країнах. Зв'язатись зі службою підтримки Mastercard.

*Щоб скористатися Mastercard-ботом, перейдіть на сторінку Mastercard у Facebook та натисніть кнопку "Надіслати повідомлення". Або знайдіть Mastercard-бот у додатку Messenger