Оплата частинами за допомогою додатку GlobusPlus тепер доступна в сервісі WayForPay

Скористайтесь можливостями нового зручного сервісу

Послуга оплати частинами за допомогою мобільного додатку GlobusPlus відтепер стала доступною для підприємців, які приймають платежі через сервіс WayForPay. Інтернет-магазини можуть додати платіжний метод до свого сайту, що дозволить клієнтам оплачувати товари та послуги частинами.

WayForPay — це сервіс прийому онлайн-платежів. Платформа має низку готових рішень для швидкого старту прийому платежів для різноманітного бізнесу, а також підключені популярні платіжні методи.

Новим та існуючим клієнтам (інтернет-магазинам) WayForPay для підключення оплати частинами з додатком GlobusPlus у себе на сайті немає необхідності щось змінювати у додаткових налаштуваннях, заявках та інтеграціях. Достатньо лиш активувати метод оплати "Плати частинами GlobusPlus" в Особистому кабінеті WayForPay. Прийом платежів за цим методом буде доступний на платіжній сторінці або віджеті.

На сьогодні послуга оплати частинами з додатком GlobusPlus вже доступна в таких інтернет-магазинах, як https://pethouse.ua; https://deka.ua; https://to-mebli.com.ua; https://zoodom.kiev.ua; https://silva.in.ua; https://jura.com.ua; https://matusya.shop; https://lavito.in.ua; www.Headphones.ua; www.Dommuzyki.ua; www.Sintezator.com.ua; www.Probag.com.uaта багатьох інших, які підключені до сервісу WayForPay.

Послуга оплати частинами доступна для користувачів мобільного застосунку GlobusPlus і дозволяє розбити покупку на зручну кількість платежів. Навіть якщо покупець не є клієнтом Глобус банку, достатньо завантажити додаток GlobusPlus, пройти онлайн реєстрацію і отримати можливість сплатити за товар частинами. Як це працює:

- оформлюєте замовлення та обираєте спосіб оплати «Оплата частинами GlobusPlus»;

- на платіжній сторінці вводите email і номер телефону;

- обираєте кількість платежів для оплати частинами, на сторінці буде відображена щомісячна сума платежу;

- підтверджуєте покупку в додатку та отримуєте товар, а перший платіж сплачуєте за місяць та кожного наступного місяця протягом терміну, який Ви обрали.

Здійснюйте покупки безпечно, користуйтесь перевагами вже зараз, а платітьчастинами. Крім того, послуга сплати частинами за допомогою додатку GlobusPlusуже доступна в магазинах ЖЖУК, Ringoо, SAMSUNG, ELDORADO.