Оренда сейфів

Якщо Ви їдете у відрядження і турбуєтеся про збереження особистих речей або просто не хочете зберігати цінні речі вдома, АТ «КБ «ГЛОБУС» допоможе Вам вирішити ці проблеми.

Гроші, коштовності, заповіт або особистий щоденник - все, що Вам особливо дорого, можна зберігати в індивідуальному сейфі. АТ «КБ «ГЛОБУС» гарантує високий рівень безпеки, надійності і недоторканності.

АТ «КБ «ГЛОБУС» здійснює операції по зберіганню документів, грошових коштів та інших цінностей фізичних і юридичних осіб. Скористатися депозитними сейфом може як безпосередньо його роботодавець, так і особа, призначена ним за дорученням.

До Ваших послуг нове приміщення депозитного сховища, обладнання якого відповідає всім сучасним вимогам по надійному зберіганню грошових та майнових цінностей.

Кожен ящик сейфа має два замки, які відкриваються тільки при наявності одночасно двох ключів: один з них - ключ Банку, інший - ключ Клієнта.

Кожен наймач має можливість вибрати ящик необхідного йому розміру. Для роботи з речами Клієнт може скористатися окремій ізольованій кабіною, розміщеної безпосередньо на території сховища.


Попередження:
Банк не складає опису цінностей, що вкладаються Клієнтом в сейф. Ми даємо гарантію тільки зовнішньої недоторканності сейфа і виключаємо доступ до нього третіх осіб.