ПАТ «КБ «ГЛОБУС» істотно розширив перелік кредитних продуктів

ПАТ «КБ «ГЛОБУС» істотно розширив рамки співпраці з юридичними і фізичними особами у сфері кредитування. Про це повідомив заступник Голови Правління ПАТ «КБ «ГЛОБУС» Сергій Коцупатрий.

За його словами, кредитні продукти Банку «ГЛОБУС» відрізняються зручністю, простотою і прозорістю, вони відповідають ринковим тенденціям і потребам кожного клієнта.

Заступник Голови Правління також відзначив, що для фізичних осіб ПАТ «КБ «ГЛОБУС» пропонує кредитний продукт «Ломбардний». Цей вид кредиту розрахований на споживчі цілі позичальника і надається під заставу нерухомості або автомобіля.

Банк «ГЛОБУС» підготував ряд пропозицій щодо кредитів на покупку автомобілів вітчизняного або закордонного виробництва: як для фізичних, так і для юридичних осіб. За словами заступника Голови Правління банку «ГЛОБУС», це нові програми для Банку, які передбачають покупку як нових автомобілів, так і тих, які вже були в користуванні. Рівень відсоткових ставок за цими кредитами – від 21 до 25%, залежно від розміру первинного внеску і терміну кредитування.

«Що стосується юросіб, в даний час ПАТ «КБ «ГЛОБУС» пропонує широкий спектр кредитних пропозицій і для них. Це кредитна лінія на придбання основних засобів і на поповнення оборотних коштів, овердрафт, кредит під депозит, «Тендерна гарантія», - уточнює заступник Голови Правління.

Більшість підприємств, на думку Сергія Коцупатрого, які бажають брати участь в тендерах, не зацікавлені у виведенні із обороту грошових коштів. Саме для них і призначений новий продукт ПАТ «КБ «ГЛОБУС» «Тендерна гарантія».

«В цілому, наш банк пропонує позичальникам ряд кредитних пропозицій, перевагою яких є гнучкий підхід при розгляді забезпечення по кредиту і оперативне ухвалення рішення про його видачу. А для того, щоб обслуговування кредиту було зручним для клієнта, фахівці банку «ГЛОБУС» допоможуть правильно визначити розмір і термін кредиту, обрати оптимальний спосіб погашення кредиту, доступно і відкрито розкажуть про всі умови і вимоги», - резюмував Сергій Коцупатрий.

Довідка: ВАТ КБ «Глобус» зареєстровано Національним банком України 29 листопада 2007 р. У березні 2011 року ВАТ «КБ «ГЛОБУС» було перейменовано у ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КОМЕРЦІИНИЙ БАНК «ГЛОБУС». Ліцензія № 240, видана Національним банком України 11.03.2011 року. Засновник ПАТ «КБ «ГЛОБУС» ТОВ «Українські Медіа Технології», що володіють 100% пакетом акцій Банку. На разі, у ПАТ «КБ «ГЛОБУС» працюють 11 відділень: у Києві, Запоріжжі, Ужгороді, Дніпропетровську, Кам'янець-Подільському, Одесі, Сумах, Львові, Харкові, та Полтаві. До кінця 2011 року в планах Банку розширення мережі відділень до двадцяти.

Тел.
(044) 585-70-96
(096) 334-03-94