ПАТ «КБ «ГЛОБУС» увійшов до переліку найнадійніших фінансових установ України

За підсумками рейтингу надійності українських банків, який проводила рейтингова агенція «Стандарт-Рейтинг», ПАТ «КБ «ГЛОБУС» увійшов до переліку найнадійніших фінансових установ України, посівши 24 місце з 85 можливих. Про це повідомив заступник Голови Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Коцупатрий.

За його словами, стабільність Банку «ГЛОБУС» в експертному середовищі відзначають не вперше. У даному рейтингу аналізувались показники діяльності банків за перший квартал 2011 року та враховувалися такі показники, як розмір активів та їх якість, власний капітал, достатність капіталу, прибутковість і загальна ліквідність, кредити і заборгованість клієнтів.

«Наприклад, аналітики агенції відзначили показник ліквідності нашого Банку, який станом на кінець дня 31 березня 2011 року складав 71,74%. Цей показник більше, ніж втричі, перевищує аналогічні середні показники українських банків», - наголосив заступник Голови Правління Банку.

Як зауважив Сергій Коцупатрий, чимало рейтингових балів ПАТ «КБ «ГЛОБУС» додали об‘єм власного капіталу, який станом на 01.04.2011 року складав 186 849 тис. грн., а також збалансованість активів та пасивів, які відповідно становили 1 676 335 грн.

«Загалом, Банк отримав оцінку ua.2. На мою думку, це гарний результат, він вкотре доводить, що обрана Банком «ГЛОБУС» стратегія розвитку вірна», - додав Сергій Коцупатрий.

Довідка: ВАТ КБ «Глобус» зареєстровано Національним банком України 29 листопада 2007 р. У березні 2011 року ВАТ «КБ «ГЛОБУС» було перейменовано у ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КОМЕРЦІИНИЙ БАНК «ГЛОБУС». Ліцензія № 240, видана Національним банком України 11.03.2011 року. Засновник ПАТ «КБ «ГЛОБУС» ТОВ «Українські Медіа Технології», що володіють 100% пакетом акцій Банку. Відповідно до звітності Банку за перший квартал 2011 року, активи ПАТ «КБ «ГЛОБУС» склали 1 676 335 грн., власний капітал Банку становив 186 849 тис. грн. На разі, у ПАТ «КБ «ГЛОБУС» працюють 12 відділень: у Києві, Запоріжжі, Ужгороді, Дніпропетровську, Кам'янець-Подільському, Одесі, Сумах, Львові, Харкові, Полтаві та Чернігові. До кінця 2011 року в планах Банку розширення мережі відділень до двадцяти.