Platinum Mastercard

Platinum Masterсard® від Глобус Банку - це доступ до сервісу найвищого рівня і безліч переваг від мережі обраних партнерів Masterсard у всьому світі. 

Привілеї для власників карток Masterсard Platinum:
  • Персональний банкір - ваш фінансовий помічник
  • Знижки та спеціальні пропозиції від більш 110 компаній як в Україні, так і за кордоном
  • Доступ до понад 1000 бізнес-залів по всьому світу за програмою Lounge Key 
  • Додатковий дохід, шляхом нарахування підвищених відсотків на залишок коштів на рахунку
  • Можливість отримання кредитного ліміту на суму до 250 000 гривень


Оберіть кредитний ліміт

Ліміт, грн
*Розрахунок виплат є орієнтовним та зазначається з ознайомчою метою

Договір про надання комплексу послуг банківського обслуговування

Шановні Клієнти,

Повідомляємо вам, що з 19 серпня 2020 року Mastercard припиняє надання послуги доступу в старий бізнес зал Mastercard lounge (МАУ) в аеропорту Бориспіль, термінал D, міжнародні вильоти. Нагадуємо, що новий Atmosfera Fly Mastercard lounge продовжує свою роботу і доступний для карт Platinum, World Black Edition, World Elite за умови виконання обороту 6000 гривень за 30+5 днів до вильоту і Corporate без перевірки обороту. Новий Atmosfera Fly Mastercard lounge знаходиться на 3 поверсі, в аеропорту Бориспіль, термінал D, міжнародні вильоти, наступний за бізнес залом "МАУ".

Нагадуємо, що перевірити доступність сервісів можна в Facebook месенджер боті @MastercardUkraine.

Попередження:
клієнт повертає суму кредиту, комісії та проценти за його користування відповідно до умов договору, тарфиного плану та вимог законодавства України, уключаючи: повернення суми кредиту, комісій та сплати процентів за користування ним у строки та згідно з графіком платежів, передбачених у договорі про споживчий кредит (у разі кредитування у вигляді кредитування рахунку та кредитної лінії графік платежів може не надаватися). дострокове повернення споживчого кредиту в повному обсязі в будь-який час та без додаткової плати, пов’язаної з достроковим поверненням, або збільшення суми періодичних платежів на його погашення.

Попередження:
відмова від договору про споживчий кредит протягом 14 календарних днів з дня укладення цього договору (у разі відмови від такого договору клієнт сплачує відсотки за період з дня одержання коштів до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою цим договором, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України "Про споживче кредитування" або договором). Право на відмову від договору про споживчий кредит не застосовується щодо договорів про споживчий кредит, виконання зобов’язань за якими забезпечено шляхом укладення нотаріально посвідчених договорів (правочинів).

Попередження:
підписанням Заяви-Анкети на приєднання до Договору, в т.ч. в електронному вигляді з використанням Електронного підпису, Клієнт беззастережно підтверджує, що на момент укладення Договору Клієнт ознайомився з повним текстом Договору з додатками (в тому числі Тарифами), повністю зрозумів його зміст та погоджується зі всіма умовами Договору та Тарифами, що є чинними на дату укладання цього Договору, а також ознайомлений з іншою інформацією, яка перелічена в п.2. ст. 12 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», в тому числі щодо наступного.