По-справжньому «Прибуткове літо» з «Бонусом до депозиту» і Банком «Глобус»

За вікном літо – пора, в яку можна не тільки відпочивати, але й досить вигідно заробляти!

Спеціально для тих, хто звик поєднувати приємне з корисним, Банк «Глобус» (фінустанова, яка увійшла в першу десятку банків України за результатами рейтингу надійності (привабливості) депозитів за I квартал 2018 від рейтингового агентства "Стандарт-Рейтинг") і портал Finance.ua приготували подвійну вигоду.

Той, хто оформить депозит "Класичний" та "Накопичувальний" від Банку «Глобус» з 09.07.2018р. до 31 серпня 2018 (включно) на строк від 91 дня в національній валюті, отримає + 1,0% річних до базового розміру процентної ставки.

До речі, завдяки інформаційному Чат-Боту від Банку «Глобус» у клієнтів фінустанови є можливість оперативно дізнаватися процентні ставки за депозитом, підраховувати дохід за обраним вкладом і подавати заявку на його оформлення. Щоб скористатися ботом, достатньо знайти в додатку Messenger за допомогою пошуку Банк «Глобус» або в додатку Telegram GLOBUSBANK_bot.

Але на цьому хороші новини не закінчуються. Завдяки співпраці банку з порталом Finance.ua ми готові запропонувати ще більше прибутку – до +1,1% до вкладу за вигідною мінімальною сумою вкладу від 30 тис. гривень.

Щоб отримати більше від Finance.ua, «Прибуткового літа» і депозитів Банку «Глобус» необхідно зробити всього декілька кроків:

1. Зайти за посиланням, вибрати депозит від Банку «Глобус» і заповнити заявку на бонус.

2. Протягом 30 днів з моменту подачі заявки оформити новий депозит (переоформлені депозити не беруть участь в Акції).

3. Підтвердити факт оформлення депозиту за спеціальною формою на сайті порталу.

4. Протягом 32 днів отримати винагороду від порталу Finance.ua.

От і все! Ви вже заробляєте більше на своєму депозиті!

Детальніше про Бонус до депозиту від Глобус «Банку» за посиланням.

Оригінал матеріалу на порталі Ви можете прочитати тут.