За підсумками року активи КБ «Глобус» перевищили 1,1 млрд. грн.

За підсумками 2010 р. Відкрите акціонерне товариство «Комерційний банк «Глобус» (www.globusbank.com.ua) збільшило чисті активи майже вдвічі і, станом на 1.01.11 р, їх сума склала 1 113,4 млн. грн. Про це повідомив в.о. Голови Правління КБ «Глобус» Сергій Куріленко, підводячи підсумки фінансової діяльності Банку в минулому році.

За його словами, динаміка фінансових показників банку свідчить про стабільну тенденцію розвитку всіх основних напрямків бізнесу, а також його рентабельність і достатність капіталу. Так, зобов'язання КБ «Глобус» зросли більш ніж вдвічі і, станом на початок січня 2011 р., досягли 928,8 млн. грн. Обсяг кредитно-інвестиційного портфелю фізичних та юридичних осіб Банку на початок I кварталу 2011 року склав 815, 6 млн. грн., перевищивши аналогічний показник станом на початок попереднього року в півтора рази. У той самий час, принципи кредитної політики, яких дотримується КБ «Глобус», дозволяють Банку, при зростанні обсягів кредитування, зберігати високу якість кредитного портфелю. Банк завжди керується принципом обережності і здійснює помірну і зважену політику, забезпечуючи високоприбуткове розміщення пасивів в кредитні продукти і зводячи свої ризики до мінімуму.

«Протягом минулого року ми доклали максимум зусиль, щоб відповідати інтересам різних груп клієнтів та зміцнили свої позиції на банківському ринку України – збільшили регіональну мережу, розширили та удосконалили перелік наших послуг. Ці пріоритети збережуться і надалі. КБ «Глобус» залишиться фінансовою структурою, що стабільно розвивається, конкурентними перевагами якої є індивідуальний підхід до кожного клієнта, якість, доступність та оперативність послуг, що надаються», – додав Сергій Борисович.


Довідка: ВАТ КБ «Глобус» зареєстровано Національним банком України 29 листопада 2007 р. Засновник ВАТ «КБ «Глобус» ТОВ «Українські Медіа Технології», що володіють 100% пакетом акцій Банку. Відділення Банку працюють у Києві, Запоріжжі, Ужгороді, Дніпропетровську, Кам'янець-Подільському та Одесі.