Кредитний рейтинг КБ «Глобус» підвищено до рівня uaBBB.

Рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» 21 лютого 2010 р. підвищилася кредитний рейтинг ВАТ «Комерційний банк« Глобус »(www.globusbank.com.ua) за національною шкалою до uaBBB. Для оновлення кредитного рейтингу агентство використовувало фінансову звітність ВАТ КБ «Глобус» за 2010 р., а також внутрішню інформацію, надану Банком у ході рейтингового процесу.

Так, РА «Експерт-Рейтинг» за підсумками 2010 р. відзначило зростання активів Банку на 86% - до 1,113 млрд. грн. і збільшення обсягу резервів під знецінення кредитів Банку, який склав 62,8 млн. грн., що відповідає 18% кредитного портфеля. Даний показник в повній мірі відображає ситуацію на сьогоднішній день ситуацію в банківському секторі України і відповідає середньому показнику по системі. При цьому РА «Експерт-Рейтинг» звертає увагу на те, що зростання обсягу резервів не привів Банк до збитковому стану: КБ «Глобус» згенерував достатній обсяг доходів для того, щоб покрити всі необхідні витрати, в тому числі і на формування резервів.

У той же час, рівень достатності капіталу Банку за підсумками роботи в минулому році склав 16,58%. Цей показник перевищує середнє значення по системі і свідчить про те, що Банк є добре капіталізованим. До позитивних тенденцій агентство також віднесло хороший рівень ліквідності (2010 р. Банк закінчив з чистим прибутком в 8,2 млн. грн.) І динаміку ресурсної бази Банку (загальний обсяг зобов'язань за підсумками року виріс більш ніж в 2 рази і склав 928,8 млн. грн.). Також агентство відзначило, що в той час, коли інші банки продовжували згортати свою присутність в регіонах України, банк «Глобус» в 2010 році успішно реалізовував стратегію зростання, спрямовану на розширення філіальної мережі.

Так, станом на початок 2011 року регіональна мережа ВАТ Комерційний банк «Глобус» вже налічує 7 відділень. Згідно з висновками РА «Експерт-Рейтинг», достатній рівень капіталізації та ліквідності дозволяють Банку «Глобус» підтримувати адекватний рівень платоспроможності і відповідати за своїми зобов'язаннями перед вкладниками та іншими кредиторами.

У цілому, агентство позитивно оцінило поточний фінансовий стан КБ «Глобус», вважаючи, що Банк успішно протистояв кризовим явищам, які торкнулися невеликі банки в 2009-2010 рр.. РА «Експерт-Рейтинг» відзначило, що Банк розставив правильні акценти і в майбутньому буде готовий до зростання конкуренції на ринку, на що вказує впевнене відновлення економіки України.