Програма з оренди авто AVIS Preferred

БЕЗКОШТОВНЕ ЧЛЕНСТВО В AVIS PREFERRED CLUB


  Avis - світова корпорація з прокату автомобілів. Компанія налічує 5000 філій у 185 країнах світу і має більш ніж 60-річну історію.

Власник World Elite Mastercard® від ГЛОБУС БАНКУ має можливість безкоштовно стати членом преміального клубу з оренди автомобілів Avis Preferred Club та бронювати авто за спеціальною ціною з Enterprise.

До Ваших послуг:

  • окремі стійки для обслуговування клієнтів Avis Preferred;
  • гарантовані знижки;
  • підвищення класу автомобіля (при наявності) під час кожного бронювання;
  • членство протягом 3-х років.

Щоб скористатися перевагами програми лояльності з прокату автомобілів Avis, зареєструйтеся на сайті Avis Preferred Club www.avispreferred.eu. Оберіть тип облікового запису "Leisure" та введіть промо-код World Elite Mastercard.


У процесі реєстрації власник картки обирає відповідний тип картки у віконці "Membership level", реєструє свою картку та посвідчення водія.


Для бронювання авто у службі аренди автомобілів Enterprise зі 10% знижкою заходьте за посиланням https://partners.rentalcar.com/globusbankukraine/


Fatal error: Uncaught ErrorException: Undefined offset: 2 in /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php:25 Stack trace: #0 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php(25): F069bd4b7->errorHandler(8, 'Undefined offse...', '/var/www/globus...', 25, Array) #1 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/admin/components/sys_scheduler/lib.php(63): comCardRateScheduler::loadFromXML('') #2 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/admin/components/sys_scheduler/lib.php(33): sysSchedulerLib::executeItem(Object(stdClass), '30') #3 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/index_interface.php(69): sysSchedulerLib->execute() #4 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/index.php(9): Fea7e8f33::runScheduler() #5 {main} thrown in /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php on line 25