ГЛОБУС БАНК подовжує термін дії платіжних карток

Закінчився термін дії платіжної картки від ГЛОБУС БАНКУ?
Не біда! Користуйся нею ще три місяці!

Як відповідальний банк, ГЛОБУС БАНК робить все можливе, щоб допомогти своїм Клієнтам. Якщо термін дії Вашої платіжної картки від ГЛОБУС БАНКУ закінчується в березні-травні 2020 року, Ви можете користуватися нею ще 3 місяці після закінчення терміну дії без відвідування відділення банку.

 

З карткою, у якої продовжено термін дії, Ви можете:

  • Проводити платежі в Інтернеті за умови отримання власником нових CVV та терміну дії картки. Інструкцію з отримання нового CVV буде надіслано Вам окремим СМС або буде надано при зверненні до Контакт-центру

 

Найближчим часом, для таких карт банком буде додано наступний функціонал:

  • Можливість перевірки балансу на будь-яких банкоматах та POS-терміналах мережі УКРКАРТ
  • Можливість зняття готівки та розрахунків у мережі УКРПОШТИ https://www.ukrposhta.ua/ua/vydacha-hotivky-cherez-pos-terminalОперації по зняттю готівки будуть тарифікуватися як операції зняття коштів у мережі інших банків у відповідності з поточними тарифними планами Клієнта


Увага! Картами, термін дії яких закінчився, тимчасово не МОЖНА розраховуватись в терміналах торговельних мереж. Ми чекаємо відповідних налаштувань з боку банків, які обслуговують торговельні мережі.

Для отримання додаткової інформації звертайтеся до Контакт-центру 0 800 300 392 або скористайтеся Чат-ботом на сайті http://globusbank.com.ua, Глобус Банк (у Messenger) чи GLOBUSBANK_bot (у Telegram).


Будьте здорові і бережіть себе і своїх близьких!