РА «Стандарт Рейтинг» підтвердило надійність депозитів Банку «ГЛОБУС».

Уповноважене рейтингове агентство «Стандарт-Рейтинг» (Україна) підтвердило надійність депозитів Банку «ГЛОБУС» на високому рівні ua.1(pi).

Рейтинг надійності банківських вкладів проводився на основі публічної звітності банків за результатами 9-ти місяців поточного року.

В процесі оцінки Агентство вивчало окремі групи факторів та визначало їх вплив на надійність депозитів. До уваги брались наступні групи факторів: капітал банку, якість кредитного портфелю, ліквідність, прибутковість операцій, масштаб діяльності, якість депозитних програм, тощо. В кожній з цих груп факторів було використано по кілька показників, згідно яких і проводилось безпосередньо оцінювання. Зокрема, оцінку надійності визначали достатність регулятивного капіталу, його приріст, доля та приріст кредитних операцій III, IV, V категорій, розміри кредитних ризиків, рентабельність власного капіталу і т.д.

Зважаючи на аналіз даних показників, Банк «ГЛОБУС» отримав оцінку rd.1(pi) з підсумковим показником 3,874. Це найвища оцінка рейтингу, яка вказує на високу надійність банківських вкладів, порівняно з іншими банками.

Даний рейтинг оцінює наскільки надійними є банківські депозитні вклади фінансових установ під впливом різних фінансових та економічних факторів. І хоча загалом впродовж останніх трьох років банківська система функціонувала стабільно, мало місце постійне зростання активів банків, однак першим фактором, на який на сам перед звертають увагу споживачі банківських послуг залишається надійність фінансової установи та її продуктів.

Нагадаємо, раніше аналітики та експерти банківського ринку надійність Банку «ГЛОБУС» підтверджували неодноразово. За підсумками 2011 року ПАТ «КБ «ГЛОБУС» увійшов до числа найнадійніших фінансових установ, посівши 25 місце з 82 можливих, а також за підсумками першого кварталу 2011 року посів 24 місце з 85 можливих.

Детальніше про депозити від Банку «ГЛОБУС» можна дізнатися, зателефонувавши до контакт-центру Банку «ГЛОБУС» за номером (044) 392-00-00, відвідавши сайт Банку http://www.globusbank.com.ua/uk/depoziti.html . Розмістити свій депозит можна у будь-якому відділенні Банку «ГЛОБУС».