Розміщуй вільні кошти на депозит онлайн в додатку GlobusPlus

Лише уявіть: не виходячи з дому, не підписуючи купу папірців, не стоячи в черзі у відділенні. Просте оформлення в додатку, онлайн, швидко, вигідно, без зайвих клопотів, поповнення з будь-якої банківської карти, а головне – безпечно!

Наразі для користувачів додатку GlobusPlus доступна акційна депозитна програма – «Депозит онлайн».


Умови депозиту онлайн в гривні наступні:

  • строк депозиту на вибір: 100 і 150 днів;
  • відсоткова ставка 17,5%;
  • можливість поповнення в перші 30 днів з моменту оформлення на суму від 1 тис. грн. до 1 млн. грн.;
  • виплата відсотків щомісячно.

Також, нагадуємо, що 100% вкладу гарантовано Фондом гарантування вкладів фізичних осіб протягом дії воєнного стану в Україні та 3-х місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану в Україні. 

Для зручності ми зробили відео-інструкцію про те, як оформити депозит в додатку GlobusPlus. Знайти її ви можете за посиланням: https://bit.ly/3bWCJOg

Спробуйте та переконайтесь, що депозити з GlobusPlus це вигідно та зручно! Якщо Ви ще не клієнт банку, скоріш завантажуйте застосунок GlobusPlus за посиланням https://glpls.page.link/app та проходьте онлайн реєстрацію без відвідування банківського відділення.

У цей складний час гроші повинні не лежати, а приносити вам додатковий дохід та підтримувати економіку країни. Працюємо разом на економічному фронті для наближення перемоги України!  

Депозитний калькулятор та інші умови депозитних продуктів доступні за посиланням: https://globusbank.com.ua/ua/depoziti.html