Сергій Кіпоренко: "ГЛОБУС БАНК приймає рішення про автокредит впродовж 2 годин"

Заступник начальника управління по роботі з партнерами розповів, що буде з ринком автокредитування цієї осені.

 

Якщо проаналізувати попередні роки, осінній період не можна назвати періодом зниження продажів. Так, 2018 і 2019 роки показали, що ринок автопродажів, навпаки, демонструє позитивну динаміку, причому найбільше зростання продажів показує в основному останній місяць осені – листопад.

 

При цьому позитивну динаміку показують як продажі нових авто, так і авто, які вже були в експлуатації. Ми можемо припустити, що, швидше за все, дилери, які продають нові авто, намагаються скоріше реалізувати існуючий парк, стимулюючи клієнтів різного роду акціями, включаючи реалізацію акцій спільно з банками для подальшого оновлення парку нових авто модельним рядом наступного року.

 

На сьогодні у “Глобус Банку” більше 600 партнерів – продавців автомобілів на території України. Починаючи з вересня, банк планує переглянути існуючі ставки за кредитами, щоб зробити їх ще більш конкурентними і цікавими для клієнта, що сприятиме збільшенню продажів авто. Також на осінь запланована реалізація програми кредитування клієнтів на придбання авто марки Mitsubishi.

 

Вже реалізована і добре зарекомендувала себе програма кредитування клієнтів на придбання старих авто, власником яких є фізична особа.

 

Ведуться переговори з низкою автопартнерів про запуск спільних кредитних програм, у тому числі з партнерами, які продають електромобілі.

 

Банк пропонує цілий ряд програм кредитування для клієнтів, у тому числі акційні програми для автомобілів марок SKODA, HYUNDAI, JAC, RAVON, FAW і старих авто в рамках співпраці з групою компаній “АІС”.

 

В рамках існуючих програм кредитування, банк пропонує клієнтам мінімальний початковий внесок – від 10% від вартості для нових авто і 20% – для старих авто при максимальному терміні кредитування – 84 місяці, при цьому банк готовий розглядати кредитування клієнтів без довідки про доходи.

 

При наявності повного пакету документів терміни прийняття рішення про видачу кредиту, як правило, всього 2 години.

 

За нашими прогнозами, якщо восени в країні не буде введений жорсткий карантин у зв’язку зі збільшенням кількості хворих СOVID-19, то ринок продажів авто (як нових, так і старих) буде рости. В іншому випадку буде спостерігатися значне зниження продажів – майже два рази, як показав квітень 2020 року ( у березні в країні був введений жорсткий диск і були закриті всі автосалони).