Сергій Кіпоренко: «Сподіваємося в листопаді зробити автолюбителям приємний сюрприз”

Заступник начальника управління по роботі з партнерами Глобус Банку — про тенденції на ринку автокредитування.

 

Напрямок автокредитування є одним з пріоритетних у стратегії Глобус Банку. Для себе ми умовно розділили його на два напрямки. Це кредитування нових автомобілів і кредитування автомобілів, що були в експлуатації. Банк постійно розширює перелік партнерів-продавців транспортних засобів, на сьогодні у нас вже близько 600 дилерів по Україні.

 

У зв’язку зі зростаючою конкуренцією на даному напрямку банк, йдучи назустріч клієнту, постійно працює над поліпшенням існуючих кредитних програм як нових, так і б/в автомобілів, у тому числі тих, які ввозяться в Україну з-за кордону.

 

Так, вже сьогодні банк може запропонувати потенційному клієнту кредит при власному внеску:

 

10% від вартості нового авто і

 

20% від вартості автомобіля, який вже був до експлуатації.

 

При цьому максимальний термін кредитування в обох випадках становить 7 років, а ставка з кредитування стартує від 0,01% річних. Крім стандартних програм автокредитування, Глобус Банк також є фінансовим партнером імпортерських програм для модельного ряду HYUNDAI, JAC, SKODA, Ravon, на етапі реалізації програма для Mitsubishi. Ми також є фінансовим партнером у великих дилерських мережах, а саме в корпорації УкрАВТО, в дилерських мережах Єврокар і Богдан АВТО, а також в групі компаній АІС.

 

Крім того, банк бачить великий потенціал на ринку кредитування автомобілів, які були в експлуатації. У зв’язку з цим ми розробили ряд цікавих програм кредитування таких автомобілів для клієнтів-фізосіб і постійно шукаємо нових партнерів-продавців таких авто.

 

Більш детально з умовами кредитування нових і б/у автомобілів можна ознайомитися на сайті Глобус Банку, де за допомогою нашого автокалькулятора можна відразу вибрати авто, розрахувати вартість кредиту і подати заявку на попереднє узгодження, що дуже зручно для клієнта.

 

Якщо проаналізувати період з початку року, то в основному наш клієнт вибирає авто економ- або середнього класу, рідше – авто бізнес-класу. З початку року банк профінансував більше 600 клієнтів на покупку автомобілів – як нових, так і тих, що були в експлуатації.

 

Банк веде активні переговори з партнерами (в першу чергу — системними) з питання розробки спеціальних умов кредитування клієнтів на покупку нових і б/в авто. Сподіваюся, в листопаді ми зможемо реалізувати ці проекти і зробити нашим клієнтам приємний сюрприз.

 

Оригінал тут