Сергій Мамедов: “На валютному ринку спостерігаються дуже хороші тенденції”

Голова Правління ГЛОБУС БАНКУ — про зміцнення курсу гривні і перспективи української економіки.

 

На валютному ринку спостерігаються дуже хороші тенденції, тому очікування в банкірів надзвичайно позитивні. Лишилося запустити маховики зростання економіки, тоді на зміну спекулятивним в Україну прийдуть портфельні інвестори.

 

Про це Голова Правління ГЛОБУС БАНКУ розповів під час круглого столу «Що відбудеться з гривнею до кінця року», організованому “Фінансовим клубом”.

 

Серед чинників, які дозволяють гривні зміцнюватися - активність нерезидентів на українському ринку державних цінних паперів, сприятлива кон'юнктура на світових ринках (падіння цін на імпортований газ, стабільно висока ціна на експортовані метал та сільськогосподарську продукцію), великі обсяги переказів з-за кордону від українських заробітчан ($11 млрд. у 2018 році).

 

"Найважливіше зараз - підтвердити очікування потенціних інвесторів, - сказав С. Мамедов. - Для цього треба швидко сформувати уряд, запустити реальні реформи і прискорити темпи розвитку економіки, відкривши ринок землі, продовживши приватизацію, розвиваючи інфраструктуру тощо".