Сергій Мамедов: "Наступного року «Глобус» запропонує більше онлайн-продуктів"

Голова правління Глобус банку поділився планами.

 

С. Мамедов вважає, що коли банки в 2021 році почнуть масово запускати дистанційну реєстрацію, клієнти будуть шукати оптимальні для себе умови у різних банках, щоб мати змогу купити необхідний товар чи послугу. «Через це банки змінять саму філософію обслуговування у фінансовому секторі», – впевнений банкір.

 

«Ми хочемо в 2021 році запустити і ухвалення рішення за іпотекою онлайн, і кредитування онлайн купівлі транспортних засобів. Ми створимо продукти для МСБ також в онлайні. Зручність та простота – це головні конкурентні переваги банків зараз», – каже С.Мамедов. Він пояснив, що клієнт обирає не банк, де хоче взяти іпотеку, а обирає нерухомість, яку хоче купити. «І людина, яка звертається до забудовника, зможе через онлайн-канал отримати інформацію, чи можемо ми їй видати кредит, чи ні», – сказав він.

 

Клієнта насправді цікавить не стільки банк, в якому він отримає кредит, а безпосередньо фінальний «продукт». «Його цікавить квартира, або автомобіль, телефон чи комп’ютер. І у рішенні клієнта зробити покупку ключовими факторами є ціни, швидкість і витрачання часу на цей процес. Деякі наші клієнти, які взяли кредит через великі ритейл-мережі, навіть не розуміють, що вони купили послугу у нашого банку», – розповів Сергій Мамедов. Тому Глобус Банк уже створює систему, яка дозволить клієнтам оперативно задовольняти свої потреби.

 

Клієнти, які не мають застави, щоб отримати кредит, можуть отримати необхідну техніку в лізинг.

 

«Глобус» хоче вийти на цей ринок. «Ми аналізуємо можливість виходу з продуктом лізингу для наших клієнтів. Для багатьох сам лізинг більш цікавий за кредитування. Тому тим клієнтам, які потребують цієї послуги, ми її запропонуємо», - підкреслив банкір.

«Ми розраховуємо на активізацію кредитування в 2021-му, оскільки у банків є ліквідність. Є багато різних програм, напрямків, які банки повинні розвивати, вкладати кошти. Рівень відсоткових ставок буде приблизно на цьому ж рівні. Очікую стабільного курсу. Є всі передумови, щоб курс був стабільний чи навіть зміцнювався», – сказав С.Мамедов.


Fatal error: Uncaught ErrorException: Undefined offset: 2 in /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php:25 Stack trace: #0 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php(25): F069bd4b7->errorHandler(8, 'Undefined offse...', '/var/www/globus...', 25, Array) #1 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/admin/components/sys_scheduler/lib.php(63): comCardRateScheduler::loadFromXML('') #2 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/admin/components/sys_scheduler/lib.php(33): sysSchedulerLib::executeItem(Object(stdClass), '30') #3 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/index_interface.php(69): sysSchedulerLib->execute() #4 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/index.php(9): Fea7e8f33::runScheduler() #5 {main} thrown in /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php on line 25