Сервіс Fast Line повертається!

Зручні подорожі для власників карток Mastercard від ГЛОБУС БАНКУ.

 

В Україні поступово відновлюється внутрішнє авіасполучення. Уже сьогодні в аеропорту Бориспіль кількість внутрішніх рейсів практичний повернулася до показників, які були до карантину. Для зручності та економії часу преміальних клієнтів Mastercard запускає новий сервіс Fast Line для проходження контролю авіаційної безпеки для внутрішніх вильотів в аеропорту "Бориспіль", термінал D, 2 поверх.

 

Сервіс доступний з 1 липня для власників преміальних карток Platinum Mastercard, World Black Edition Mastercard, World Elite Mastercard, Corporate Mastercard при умова виконання обороту 6000 гривень за останні 30 + 5 днів (оборот, зроблений за останні 5 днів, а також вихідні перед вильотом, не враховується).

 

Для того, щоб скористатися сервісом, необхідно підійти до покажчика Fast Line, в зоні внутрішніх вильотів, який знаходиться біля службового проходу авіаційної безпеки і пройти перевірку карти (apple/google pay) через термінал.

 

Нагадуємо, що перевірити доступність сервісів можна в Facebook месенджер боті @MastercardUkraine або звернувшись в Mastercard Concierge.

 

Деталі на www.mastercard.ua