Debit Mastercard U-card
- картка для самих маленьких Клієнтів банку - дітей віком від 6 до 14 років, учнів середньоосвітніх шкіл, ліцеїв та інших навчальних закладів. Дітей, які перебувають за кордоном і отримують від батьків фінансову допомогу, учнів, які отримують стипендії, гранти за навчання, грошові призи за участь в олімпіадах (навчальних і спортивних), інших заходах.

Продукт має високу соціально-освітню цінність, оскільки дозволяє підвищити фінансову грамотність серед дітей шкільного віку та учнів у вищих навчальних закладах, навчити їх заощаджувати, розпоряджатися грошима і користуватися платіжною карткою.

Завдяки своєму сучасному і стильному дизайну карта популярна також серед більш дорослої категорії клієнтів – молоді у віці від 14 до 25-ти років.

До ЮНАЦЬКОЇ карті може бути підключений консьєрж сервіс та забезпечено доступ до лаундж зонах в аеропортах по всьому світу.

Власникам ЮНАЦЬКОЇ карти банк надає безкоштовний доступ до мобільного банкінгу WORLD24.

Для відкриття карткового рахунку на ім'я дитини та випуску стилізованої карти Debit Mastercard U-card необхідно надати в банк наступні документи:

Для відкриття рахунку на ім'я малолітньої особи у віці від 6-ти до 14-ти років один з батьків надає наступні документи:

  • паспорт або документ, що його замінює батьків;
  • документ, виданий відповідним органом державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків з батьків;
  • документ, виданий відповідним органом державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків дитини;
  • свідоцтво про народження дитини;
  • посвідчення про призначення опікуном - для опікунів (якщо законним представником дитини є опікун).

Для відкриття рахунку неповнолітньою особою у віці від 14-ти до 18-ти років або повнолітнім у віці від 18-ти до 25 років подаються такі документи:

  • паспорт або документ, який його замінює;
  • документ, виданий відповідним органом державної податкової служби про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків.

Тарифи на послуги з обслуговування банківського продукту: