Страхування життя з сервісом повернення загублених речей

Клієнти АТ «КБ ГЛОБУС» мають можливість оформити договір страхування життя з унікальним безкоштовним сервісом повернення загублених речей

До послуг Клієнтів унікальний продукт страхування життя (встановлення застрахованій особі інвалідності внаслідок нещасного випадку: - II групи;- I групи; смерть застрахованої особи) з додатковим сервісом втрати загублених речей, що забезпечує швидке і безпечне повернення загублених цінних речей законному власнику.

Для використання сервісу необхідно прикріпити спеціальний брелок на зв'язку ключів або наклеїти спеціальний стікер на документи або інші цінні речі.

Як це працює?
- Клієнт купує договір страхування життя з сервісом повернення загублених речей
- Клієнт розміщує брелок на зв'язці ключів і наклейки на цінних речах (паспорт, інші документи, мобільний телефон, ноутбук і т. п.)
- при втраті захищеного предмета Клієнту нічого робити не потрібно, людина, яка знайшла загублену річ звернеться за безкоштовним номером, вказаним на брелоку і наклейках
- сервісна компанія завдяки унікальному ID - номеру на наклейці або брелоку визначить власника і організує доставку втрачених речей
- людина, яка знайшла втрачену річ отримає винагороду за повернення: ключів - 50 грн., документів і цінних речей - 100 грн., мобільного телефону та гаджета - 200 грн.


Вартість сервісу залежить від обраного пакету страхування:

Пакет
Страхова сума, грн.
К-ть брелоків
К-ть наклейок
Вартість, грн.
"Персональний" 10 000,00  1  2  190,00
"Партнерський" 12 000,00  2  2  240,00
"Сімейний" 20 000,00  4  6  400,00

Страхування діє на території України.
Строк дії страховки 1 рік.
Кількість повернень речей не обмежена.

Для оформлення страховки необхідно звернутися до відділення Банку та мати при собі оригінал паспорту та реєстраційний номер облікової картки платника податків.

word.jpg
Публічний договір - оферта добровільного страхування від нещасних випадків. Пакет "Експрес"