Розрахунки за експортно-імпортними операціями з іноземними партнерами здійснюються через кореспондентські рахунки банку «ГЛОБУС» за допомогою системи Спільноти всесвітніх міжбанківських фінансових телекомунікацій - S.W.I.F.T.

Перевагами даної системи розрахунків є:

 • Прискорене проведення платежів і гарантія їх безпеки;
 • Грошовий переказ за системою S.W.I.F.T. зараховується на рахунок клієнта в день перерахування валютних коштів на кореспондентський рахунок Банку «ГЛОБУС»;
 • Оплата комісії банку здійснюється на вибір клієнта - одержувачем або платником;
 • Придбані валютні кошти можна переказати в день придбання;
 • Низькі тарифи на проведені операції;
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.


Банк «ГЛОБУС» використовує широку мережу прямих кореспондентських рахунків в іноземних банках, побудовану за схемою, яка дозволяє в найкоротші терміни забезпечити реалізацію необхідних для клієнта валютних операцій, пов'язаних з отриманням і переказом коштів за кордон.


Ставши клієнтом нашого банку, у Вас з'являються додаткові можливості для розвитку бізнесу, оскільки оперативні розрахунки за експортно-імпортними операціями допоможуть Вам вийти на нові ринки збуту. 


Скориставшись послугами Банку «ГЛОБУС», Ви, насамперед, економите найбільш цінний ресурс - час. Оперативність і якість роботи кожного співробітника нашого банку в поєднанні з найбільш обґрунтованими тарифами на проведення операцій є основними принципами роботи комерційного банку «ГЛОБУС».


У разі, якщо Ви очікуєте переказу іноземної валюти на свій рахунок у банку «ГЛОБУС», Вам необхідно повідомити відправникові такі реквізити:

 • Ваші прізвище, ім'я та по-батькові;
 • Місто і країну, в якій Ви знаходитесь;
 • Ваші паспортні дані або номер рахунку в Банку «ГЛОБУС»;
 • Реквізити Банку «ГЛОБУС» і його S.W.I.F.T.-код;
 • Реквізити банку-відправника.

Зарахування в іноземній валюті на користь клієнтів КБ «ГЛОБУС», а також перекази коштів в іноземній валюті на рахунки в ПАТ «КБ «ГЛОБУС» здійснюються безкоштовно.ТАРИФИЗа більш детальною інформацією звертайтеся до Контакт-центру Банку «ГЛОБУС» за телефоном 0 800 300 392 або до відділень Банку і наші спеціалісти радо Вам допоможуть у вирішенні Ваших фінансових питань.


Fatal error: Uncaught ErrorException: Undefined offset: 2 in /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php:25 Stack trace: #0 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php(25): F069bd4b7->errorHandler(8, 'Undefined offse...', '/var/www/globus...', 25, Array) #1 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/admin/components/sys_scheduler/lib.php(63): comCardRateScheduler::loadFromXML('') #2 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/admin/components/sys_scheduler/lib.php(33): sysSchedulerLib::executeItem(Object(stdClass), '30') #3 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/index_interface.php(69): sysSchedulerLib->execute() #4 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/index.php(9): Fea7e8f33::runScheduler() #5 {main} thrown in /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php on line 25