Шановні клієнти Банку «ГЛОБУС»!

Хочемо поділитися з Вами підсумками однієї з соціальних програм, яку наш Банк проводить спільно з Центром соціальних проектів майбутнього.

Так, в рамках одного із спільних проектів, співорганізаторами були передані товари першої необхідності для вихованок Охтирської школи соціальної реабілітації. До списку закупівлі увійшли засоби особистої гігієни, товари для школи, побутова хімія, папір і т. д.

Дана допомога стала можливою завдяки тому, що всі клієнти Банку «ГЛОБУС», проводячи фінансові операції через каси                   ПАТ «КБ ГЛОБУС», здійснювали платежі на рахунок проекту «Допомога дітям».

У зв'язку з цим, колектив Банку «ГЛОБУС», Центр соціальних проектів майбутнього і всі вихованки Охтирської школи соціальної реабілітації висловлюють вдячність всім клієнтам, які брали участь в даному проекті і перераховували гроші на рахунок фонду. Ми всі щиро сподіваємося, що ця допомога повернеться до вас всіх сторицею.


Нагадаємо, що спільний проект Центру соціальних проектів майбутнього і Банку «ГЛОБУС» триває 4 місяці. Даний проект перший, проте в планах на 2012 рік - 10 закупівель товарів першої необхідності і передачу їх до державних інтернатних установ по всій Україні.