Шановні клієнти Банку «ГЛОБУС»!

Від імені всього колективу нашої фінансової установи хочемо подякувати всім вам за те, що разом з нами допомагаєте реалізовувати наші соціальні ініціативи. Цього разу нашими спільними зусиллями в рамках благодійного проекту з Центром соціальних проектів майбутнього «Допомога дітям» нам з вами вдалося допомогти вихованцям Балахівської школи соціальної реабілітації!

В рамках цієї програми напередодні нового навчального року діти отримали канцелярські товари, засоби особистої гігієни, побутову хімію, розвиваючі ігри, набори для малювання. Варто відзначити, що це перша частина переданих товарів. Другу частину допомоги вихованці Балахівської школи отримають у вересні, коли більша частина дітей повернеться з літнього відпочинку.

Кошти, витрачені на реалізацію даного проекту, були зібрані на касах у відділеннях Банку «ГЛОБУС». Нагадаємо, що в рамках проекту «Допомога Дітям» будь-який клієнт, відвідувач або гість ПАТ «КБ «ГЛОБУС» може здійснити платіж на касі в рахунок проекту. Всі кошти зараховуються на благодійний рахунок і в міру накопичення витрачаються для надання допомоги дітям.

Балахівська школа соціальної реабілітації - це вже другий дитячий будинок, що отримав допомогу в рамках спільного благодійного проекту Банку «ГЛОБУС» і Центру соціальних проектів майбутнього. У травні цього року з допомогою клієнтів Банку «ГЛОБУС» вдалося зібрати кошти для допомоги Охтирській школі реабілітації. До кінця року Центр соціальних проектів майбутнього спільно з Банком «ГЛОБУС» планують надати допомогу ще як мінімум 5-ти інтернатним установам.