ШАНОВНІ КЛІЄНТИ! Зверніть увагу на зміну тарифів!

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!


Повідомляємо Вам, що з 23.07.2012р. ПАТ «КБ «ГЛОБУС» припиняє продовження терміну дії платіжних карток, випущених згідно ТП «Стандартний». Для продовження терміну дії платіжної картки, випущеної згідно ТП «Стандартний», ПАТ «КБ «ГЛОБУС» пропонує перейти на ТП «Стандартний NEW».


Додатково повідомляємо, що платіжні картки, емітовані ПАТ «КБ «ГЛОБУС», відповідно до ТП «Стандартний» є дійсними і обслуговуються на умовах даного тарифного плану до закінчення терміну дії платіжної картки.


Для Клієнтів, що користувалися платіжними картками класу «Maestro Card» та «MasterCard Virtual», згідно ТП «Стандартний» та переходять на ТП «Стандартний NEW», вартість тарифів залишається незмінною.


Клієнтам - власникам платіжних карток класу «MasterCard Standard» та «MasterCard Gold» пропонуємо оформити картки більш високого класу «MasterCard Standard Chip» та «MasterCard Gold Chip» згідно тарифного плану «Стандартний NEW» відповідно.


Вартість оформлення платіжної картки «MasterCard Standart Chip» клієнтам, які користувалися «MasterCard Standard» - 25 грн. Клієнтам, що користувалися «MasterCard Gold», вартість оформлення картки «MasterCard Gold Chip» - 50 грн.


  Детальнішу інформацію щодо тарифних планів та зазначених змін Ви можете дізнатись на дошках оголошень, що розміщені в операційному залі Головного Банку ПАТ «КБ «ГЛОБУС», відділеннях ПАТ «КБ «ГЛОБУС» та на офіційному веб-сайті ПАТ «КБ «ГЛОБУС» www.globusbank.com.ua в розділі Приватним особам/Платіжні картки.