Інформуємо Вас що з 29.10.2020 р, АТ «КБ «ГЛОБУС» вносить зміни до тарифних планів «ПАРТНЕРСЬКА КАРТКА» в частині введення комісії за неактивний Рахунок та «ДЕПОЗИТНА КАРТКА», що стосується відкриття додаткової платіжної картки ПРОСТІР.

1. Доповнено тарифний план «ПАРТНЕРСЬКА КАРТКА» пунктом 3.4. «Обслуговування неактивного Рахунку (за яким протягом останніх 12 місяців не здійснювалось жодної операції з використанням картки)» та викладено у наступній редакції:

3.4. Обслуговування неактивного Рахунку (за яким протягом останніх 12 місяців не здійснювалось жодної операції з використанням картки) 20,00 грн., але не більше фактичного залишку власних коштів на Рахунку на момент сплати комісії Щомісячне договірне списання


2. Внесено зміни до п. 1.4. «Відкриття додаткової платіжної картки, що не  входить у вартість пакету» тарифного плану «ДЕПОЗИТНА КАРТКА» з приводу припинення продажу додаткової платіжної картки  «ПРОСТІР» та викладено  у наступній редакції:

1.4. Відкриття додаткової платіжної картки, що не входить у вартість пакету:
Mastercard Standard Virtual з технологією захисту 3D Secure (терміном дії 1 рік) 15,00 грн Договірне списання (або попередня оплата окремим розрахунковим документом)
Debit Mastercard / Debit Mastercard Instant (терміном дії 2 роки) 50,00 грн Договірне списання (або попередня оплата окремим розрахунковим документом )
Debit Mastercard Contactless/Debit Mastercard Contactless Instant (терміном дії 3 роки) 150,00 грн
Mastercard Gold Chip Contactless (терміном дії 1 рік) Послуга не передбачена 250,00 грн

2.1.  Внесено зміни до п. 2.2.3. «Перевипуск за ініціативою клієнта (у тому числі при її втраті та пошкодженні) основної або додаткової платіжної картки» тарифного плану «ДЕПОЗИТНА КАРТКА» з приводу припинення продажу додаткової платіжної картки  «ПРОСТІР» та викладено  у наступній редакції:

2.2.3. Перевипуск за ініціативою клієнта (у тому числі при її втраті та пошкодженні) основної або додаткової платіжної картки:
Mastercard Standard Virtual з технологією захисту 3D Secure  15,00 грн Договірне списання (або попередня оплата окремим розрахунковим документом)
Debit Mastercard / Debit Mastercard Instant  50,00 грн Договірне списання (або попередня оплата окремим розрахунковим документом )
Debit Mastercard Contactless/Debit Mastercard Contactless Instant  150,00 грн
Mastercard Gold Chip Contactless  Послуга не передбачена 250,00 грн


Більш детальну інформацію щодо умов обслуговування на умовах вищезгаданих Тарифних планів та зазначених змін Ви можете дізнатись на дошках оголошень, що розміщені в операційному залі Головного Банку АТ «КБ «ГЛОБУС», відділеннях АТ «КБ «ГЛОБУС», на офіційному веб-сайті АТ «КБ «ГЛОБУС» www.globusbank.com.ua, а також зателефонувавши до Контакт-центру за номером 0 800 300 392.