У 1 кварталі 2012 року Банк «ГЛОБУС» отримав прибуток 4,4 млн. грн.

ПАТ «КБ «ГЛОБУС» підбив підсумки роботи у 1 кварталі 2012 року. Згідно фінансової звітності, Банк отримав прибуток у розмірі        4,4 млн. грн. Про це повідомив Заступник Голови Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Коцупатрий.

За його словами, даний результат майже вдвічі перевищує показники аналогічного звітного періоду минулого року та підтверджує стабільну динаміку прибутковості Банку.

«Успішна діяльність фінансової установи в нинішніх економічних умовах залежить, перш за все, від зваженої політики. Саме такої політики дотримується наш Банк і це дає свій результат. Цей результат стабільний, а це, в свою чергу, формує та підтримує рівень довіри клієнтів до установи, а також сприяє зміцненню позиції Банку на ринку», - зауважив Сергій Михайлович.

Згідно звітності за 1 квартал 2012 року Банк продовжує успішно нарощувати портфелі активів та зобов‘язань. Так, у звітному періоді обсяги активів банку перевищили 2 млрд. грн. та склали 2,152 млрд. грн. Зобов‘язання Банку «ГЛОБУС» досягли позначки 1,948 млрд. грн., збільшившись у порівнянні з попереднім кварталом на 20%.

Довідка: ВАТ КБ «Глобус» зареєстровано Національним банком України 29 листопада 2007 р. У березні 2011 року ВАТ «КБ «ГЛОБУС» було перейменовано у ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ГЛОБУС». У жовтні 2011 року у зв'язку із внесенням змін до Закону України «Про банки і банківську діяльність» ПАТ «КБ «ГЛОБУС» отримав нову банківську Ліцензію на право надання банківських послуг і Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій. Ліцензія № 240, видана Національним банком України 26.10.2011 року. На разі, у ПАТ «КБ «ГЛОБУС» працює 21 відділення.