У серпні Банк «ГЛОБУС» відкрив 2 нові відділення

У серпні 2011 року в рамках програми стратегічного розвитку мережі відділень у всіх регіонах України ПАТ «КБ «ГЛОБУС» відкрило 2 нових відділення: в Луганську та Миколаєві. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.

Так, відділення №13 в м. Миколаєві знаходиться за адресою вул. Московська, 54-А, відділення №14 в м. Луганську працює за адресою вул. Коцюбинського, 8.

«Ми активно розвиваємось, відкриваємо для себе нові регіони. На разі, в нас успішно працюють 14 відділень, лише цьогоріч Банк «ГЛОБУС» відкрив сім нових. Діяльність кожного нового відділення Банку «ГЛОБУС» адаптована під специфіку регіону, в якому воно розпочинає свою роботу. Разом з тим, кожен клієнт може бути впевнений, що у будь-якому відділенні він отримає широкий спектр банківських послуг найвищої якості на взаємовигідних умовах», - наголосив Голова Правління.

За його словами, відділення оснащені всіма необхідними технічними засобами та програмним забезпеченням, які відповідають не лише вимогам Нацбанку, а й потребам клієнтів, дають можливість оперативно проводити розрахунково-касове обслуговування в національній та іноземній валютах, приймати комунальні платежі, здійснювати валютні операції і міжнародні розрахунки, операції із цінними паперами, банківськими металами, а також обслуговувати кредитні та депозитні операції.

Довідка: ВАТ КБ «Глобус» зареєстровано Національним банком України 29 листопада 2007 р. У березні 2011 року ВАТ «КБ «ГЛОБУС» було перейменовано у ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КОМЕРЦІИНИЙ БАНК «ГЛОБУС». Ліцензія № 240, видана Національним банком України 11.03.2011 року. Засновник ПАТ «КБ «ГЛОБУС» ТОВ «Українські Медіа Технології», що володіють 100% пакетом акцій Банку. Відповідно до звітності Банку за перше півріччя 2011 року отримав прибуток у розмірі 6,058 млн. грн., активи та пасиви ПАТ «КБ «ГЛОБУС» склали 1 609 059 тис. грн. На разі, у ПАТ «КБ «ГЛОБУС» працюють 14 відділень: у Києві, Запоріжжі, Ужгороді, Дніпропетровську, Кам'янець-Подільському, Одесі, Сумах, Львові, Харкові, Полтаві, Чернігові, Луганську та Миколаєві. До кінця 2011 року в планах Банку розширення мережі відділень до двадцяти.