У Банку «ГЛОБУС» стартувала нова програма лояльності для пенсіонерів

В рамках стратегічного плану розширення продуктового ряду ПАТ «КБ «ГЛОБУС» започаткував нову програму лояльності для пенсіонерів.Умовами програми передбачено збільшення розмірів існуючих відсоткових ставок за депозитним вкладом «Класичний» на 0,5% річних в національній валюті і на 0,25% в іноземній валюті. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.

«Це перша, однак далеко не остання програма лояльності, розроблена Банком «ГЛОБУС» для окремих категорій споживачів фінансових послуг. Ми, як і раніше, орієнтуємося в своїй діяльності, в першу чергу, на потреби клієнтів, пропонуючи їм банківські послуги якісно нового рівня», - наголосив Голова Правління.

За словами Сергія Куріленка, дана програма є безстроковою та діятиме у всіх регіонах присутності Банку в Україні. А збільшення відсотків, на його думку, для клієнтів пенсійного віку стане приємним доповненням до вже існуючих відсотків по депозитах: до 18% у гривні, 10% у Доларах США та 9% у Євро.

Довідка: ВАТ КБ «Глобус» зареєстровано Національним банком України 29 листопада 2007 р. У березні 2011 року ВАТ «КБ «ГЛОБУС» було перейменовано у ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КОМЕРЦІИНИЙ БАНК «ГЛОБУС». Ліцензія № 240, видана Національним банком України 11.03.2011 року. Засновник ПАТ «КБ «ГЛОБУС» ТОВ «Українські Медіа Технології», що володіють 100% пакетом акцій Банку. Відповідно до звітності Банку за перший квартал 2011 року, активи ПАТ «КБ «ГЛОБУС» склали 1 676 335 грн., власний капітал Банку становив 186 849 тис. грн. На разі, у ПАТ «КБ «ГЛОБУС» працюють 13 відділень: у Києві, Запоріжжі, Ужгороді, Дніпропетровську, Кам'янець-Подільському, Одесі, Сумах, Львові, Харкові, Полтаві, Чернігові та Луганську. До кінця 2011 року в планах Банку розширення мережі відділень до двадцяти.