У березні ПАТ «КБ «ГЛОБУС» відкрив 4 нових відділення

В рамках стратегічного розвитку регіональної мережі ПАТ «КБ «ГЛОБУС» у березні відкрив чотири відділення в Сумах, Львові, Харкові, та Полтаві. Відділення № 8 в м. Суми розміщено за адресою вул. Харківська, 12-а, відділення № 9 в м. Львів – за адресою вул. Чайковського, 16, відділення № 10 в м. Харків – за адресою пр-т Леніна, 60, в м. Полтава відділення № 11 відкрито на вул. Куйбишева, 6.

Нові відділення повнофункціональні та надають фізичним та юридичним особам широкий спектр банківських послуг для юридичних і фізичних осіб. У тому числі, послуги з розрахунково-касового обслуговування, операції з іноземною валютою, цінними паперами, здійснення міжнародних розрахунків і переказів, депозитну та кредитну діяльність. Відділення забезпечені сучасним банківським устаткуванням і комунікаціями, що дозволяють оперативно здійснювати фінансові операції і надавати банківські послуги на високому якісному рівні. Режим роботи всіх відділень з 9.00 до 18.00 з перервою на обід з 13.00 до 14.00.

Як повідомив начальник департаменту роздрібного бізнесу Володимир Пашкін, у ПАТ «КБ «ГЛОБУС» акцентують увагу на якості кожної точки продажу, яка відкривається, її максимальній функціональності, професіоналізмі персоналу, зваженому ціноутворенні, наданні повного спектру банківських продуктів і, звичайно ж, комфорті та оперативності обслуговування. «А корпоративні клієнти нових відділень зможуть оцінити наші найбільш цікаві та затребувані пропозиції на ринку фінансових послуг. Ми пропонуємо великий вибір інструментів інвестування і повний пакет послуг з розрахунково-касового обслуговування у поєднанні із постійною якістю і надійністю роботи, а також конкурентоспроможними тарифами, – говорить начальник департаменту. – При формуванні тарифів на обслуговування ми застосовуємо прозорі методи, а досвідчені фахівці завжди допоможуть нашим клієнтам визначити оптимальні шляхи здійснення платіжних операцій і зручний варіант розрахунків з партнерами».

Довідка: ПАТ «КБ «ГЛОБУС» (www.globusbank.com.ua) зареєстровано Національним банком України 29 листопада 2007 року. Засновником ПАТ «КБ «ГЛОБУС» є ТОВ «Українські Медіа Технології», які володіють 100% пакетом акцій Банку.

Регіональна мережа Банку складається з 11 банківських відділень, які працюють у Києві, Запоріжжі, Ужгороді, Дніпропетровську, Кам'янець-Подільському, Одесі, Сумах, Львові, Харкові, та Полтаві