У першому півріччі Банк «ГЛОБУС» отримав прибуток у розмірі 6,058 млн.грн

За підсумками роботи в першому півріччі 2011 р. ПАТ «КБ «ГЛОБУС» отримав прибуток у розмірі 6,058 млн. грн. Такий результат майже в два рази перевищив показники аналогічного звітного періоду минулого року. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.

Разом з тим, за його словами, впевнене зростання показали активи банку, які збільшились від початку року майже у півтора рази і сягнули показника у 1 609 059 тис. грн., а також зобов‘язання банку, які склали 1 419 992 тис. грн., що більш, ніж у 1,5 рази перевищили показники, зафіксовані на кінець минулого звітного року.

Тенденцію зростання продовжили й  обсяги кредитного  та депозитного портфелів, які за перше півріччя 2011 року збільшились  на 88,5 млн. грн.  та 67 млн. грн. відповідно.

«Постійне покращення основних фінансових показників вказує на фінансову стабільність Банку «ГЛОБУС», а також підтверджує наявність достатніх потенційних можливостей для його розвитку. Ми ввійшли до переліку найнадійніших фінансових установ.  Всі досягнення ПАТ «КБ «ГЛОБУС» свідчать про зміцнення нашої позиції на банківському ринку України та довіри клієнтів до нашого Банку. Банк  «ГЛОБУС» і надалі дотримуватиметься зваженої і гнучкої політики, застосовуватиме індивідуальний підхід до кожного клієнта,  надаючи якісні, доступні та оперативні послуги», - наголосив Голова Правління.

Довідка: ВАТ КБ «Глобус» зареєстровано Національним банком України 29 листопада 2007 р. У березні 2011 року ВАТ «КБ «ГЛОБУС» було перейменовано у ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КОМЕРЦІИНИЙ БАНК «ГЛОБУС». Ліцензія № 240, видана Національним банком України 11.03.2011 року. Засновник ПАТ «КБ «ГЛОБУС» ТОВ «Українські Медіа Технології», що володіють 100% пакетом акцій Банку. На разі, у ПАТ «КБ «ГЛОБУС» працюють 12 відділень: у Києві, Запоріжжі, Ужгороді, Дніпропетровську, Кам'янець-Подільському, Одесі, Сумах, Львові, Харкові, Полтаві та Чернігові. До кінця 2011 року в планах Банку розширення мережі відділень до двадцяти.