У вересні Банк «ГЛОБУС» відкрив два нових відділення

На початку вересня ПАТ «КБ «ГЛОБУС» відкрило два нові відділення у містах Тернопіль та Черкаси. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко. Відділення № 15 в м. Тернопіль знаходиться за адресою вул. Живова, 37-а, відділення №16 в м. Черкаси – вул. Остафія Дашковича, 34.

Нові відділення працюють з 9.00 до 18.00 з перервою на обід з 13.00 до 14.00 та надають широкий спектр банківських послуг якісно нового рівня для юридичних і фізичних осіб. До переліку послуг відділень Банку «ГЛОБУС» входять: розрахунково-касове обслуговування, операції з іноземною валютою, цінними паперами, здійснення міжнародних розрахунків і переказів, депозитні та кредитні програми для приватних осіб та бізнесу, приймання комунальних платежів і т.д.

«В своїй роботі в регіонах України ми акцентуємо увагу на універсальності пропонованих фінансових послуг. Крім того, ми розуміємо, що банківський клієнт в нашій країні досить вибагливий, тому Банк «ГЛОБУС» відійшов від звичної для всіх фінансових установ традиційної маркетингової стратегії, та почав успішно впроваджувати клієнтоорієнтовану стратегію. В рамках цієї стратегії на перший план виходить клієнт, а першочерговим завданням Банку стає максимальне прагнення задовольнити його потреби та інтереси. Ми розглядаємо свого клієнта виключно в якості партнера – ось головна філософія діяльності ПАТ «КБ «ГЛОБУС», - зауважив Сергій Куріленко.

Довідка: ВАТ КБ «Глобус» зареєстровано Національним банком України 29 листопада 2007 р. У березні 2011 року ВАТ «КБ «ГЛОБУС» було перейменовано у ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КОМЕРЦІИНИЙ БАНК «ГЛОБУС». Ліцензія № 240, видана Національним банком України 11.03.2011 року. Засновник ПАТ «КБ «ГЛОБУС» ТОВ «Українські Медіа Технології», що володіють 100% пакетом акцій Банку. Відповідно до звітності Банку за перше півріччя 2011 року отримав прибуток у розмірі 6,058 млн. грн., активи та пасиви ПАТ «КБ «ГЛОБУС» склали 1 609 059 тис. грн. На разі, у ПАТ «КБ «ГЛОБУС» працюють 16 відділень: у Києві, Запоріжжі, Ужгороді, Дніпропетровську, Кам'янець-Подільському, Одесі, Сумах, Львові, Харкові, Полтаві, Чернігові, Луганську, Миколаєві, Тернополі та Черкасах. До кінця 2011 року в планах Банку розширення мережі відділень до двадцяти.