Вас цікавлять перекази у Молдову? Тоді вам до нас!

МПС ГЛОБУС пропонує свої послуги клієнтам.

 

Міжнародна платіжна система ГЛОБУС надає можливість відправити миттєвий переказ у Молдову в доларах США або Євро. Наш партнер у Молдові – компанія BPAY SRL — здійснює не лише виплати, і й відправку переказів в Україну.

 

Щоб здійснити переказ у Молдову, необхідно звернутись у будь-яке з відділень АТ «КБ «ГЛОБУС» або учасників міжнародної платіжної системи ГЛОБУС (пункти учасників розміщені у Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Кривому Розі, Миколаєві, Херсоні, Чернігові та Черкасах, Львові, Луцьку та Івано-Франківську, Вінниці, Запоріжжі, Кам’янці-Подільському, Кременчуці, Краматорську, Кропивницькому, Маріуполі, Мелітополі, Полтаві, Рівному, Сумах, Тернополі, Хмельницькому, Чернівцях, Ужгороді та в інших містах). Адреси пунктів Ви знайдететут.

 

Тариф на здійснення переказу по системі ГЛОБУС у Молдову складає лише 1% від суми переказу та сплачується відправником переказу у гривні за курсом Національного банку України, що встановлений на день проведення операції.

 

Здійснення переказу у відділеннях АТ «КБ «ГЛОБУС» проходить миттєво та зручно для клієнта. Наші операціоністи проведуть вичерпну консультацію щодо відправки та отримання такого переказу.

 

Інформаційна довідка про міжнародну платіжну систему «ГЛОБУС».

Платіжною організацією та розрахунковим банком міжнародної платіжної системи «ГЛОБУС» є АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ГЛОБУС» (м.Київ). Система зареєстрована Національним банком України (реєстраційне свідоцтво від №38/1 від 02.12.2019 р.). Учасниками системи є 12 банків та небанківських фінансових установ України (АКБ "ІНДУСТРІАЛБАНК", АТ "ЮНЕКС БАНК", ПрАТ "УФГ", ТОВ "ГЛОБАЛМАНІ", ТОВ "ФК "ПРОФІНЕФ", ТОВ "УНІВЕРСАЛЬНІ ПЛАТІЖНІ РІШЕННЯ", ТОВ “ФК "ЛІБЕРТІ ФІНАНС", ТОВ “ФК “№ 1”, ТОВ "ФК "ТАНДЕМ-ФІНАНС", АТ "ФК "АВЕРС №1", АТ “КРИСТАЛБАНК”, АТ "МОТОР-БАНК"), а також 4 небанківські фінансові установи – нерезиденти: Payment Planet s.r.o. та Antikvi Praha s.r.o. (Чеська Республіка), BPAY SRL (Молдова) та ТОВ "МАКС ЕКСПРЕС" (LLC Max Express, Грузія).