Важлива інформація від Masterсard

До відома клієнтів ГЛОБУС БАНКУ.

 

Починаючи з 11 серпня 2020 року компанія Mastercard вводить зміни у своїх правилах щодо курсів конвертації валют для тих безготівкових операцій, які потребують конвертації. Якщо раніше під час проведення авторизації платежу (під час здійснення розрахунку) та клірингу (під час міжбанківського розрахунку) застосовувалися різні курси конвертації валют – на момент проведення авторизації та клірингу відповідно – то, за новими правилами, надалі буде застосуватися єдиний конвертаційний курс: для проведення клірингу платежу курс буде таким самим, як і під час авторизації платежу.

 

Зміни у правилах компанії щодо курсів конвертації валют і введення єдиного курсу для авторизації та клірингу розрахунків дозволить банкам-партнерам Mastercard спростити і покращити фінансовий менеджмент карткових рахунків, а також уникнути фінансових ризиків, пов’язаних з конвертацією валют.

 

Гарантуючи для банків-партнерів єдиний конвертаційний курс для авторизації та клірингу розрахунків, Mastercard, разом із тим, не впливає на фінансові взаємовідносини банка-емітента картки та держателя картки, відтак банки мають право визначати власні умови на обслуговування своїх клієнтів, зокрема і щодо операцій, які вимагають конвертації валюти. Умови здійснення таких операцій регулюються договором на обслуговування карткового рахунку, укладеним між банком, що випустив картку, та держателем картки.