Вдвічі більше балів з Mastercard у мережі ресторанів Дмитра Борисова

Акція для власників карток Mastercard від Глобус Банку.

 

Для участі в Акції необхідно:

- Протягом Періоду Акції встановити на власний смартфон мобільний додаток GastroFamily та створити власний обліковий запис в ньому.

- Протягом Періоду Акції здійснити замовлення на будь-яку суму в Місці проведення Акції з використанням Мобільного додатку GastroFamily. До оплати замовлення назвати офіціанту код замовлення та повідомити про намір здійснити оплату Карткою Mastercard від Глобус Банку. У момент оплати Карткою подвійні бали нараховуються автоматично.

 

З детальними умовами нарахування балів, їхнього використання/обміну можна ознайомитися в Мобільному додатку GastroFamily або на сайті https://borysov.com.ua.

 

Термін дії нарахованих балів обмежений і буде зазначений в Мобільному додатку GastroFamily.

 

Період проведення Акції: з 01.03.2021 по 31.03.2022 року включно


Fatal error: Uncaught ErrorException: Undefined offset: 2 in /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php:25 Stack trace: #0 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php(25): F069bd4b7->errorHandler(8, 'Undefined offse...', '/var/www/globus...', 25, Array) #1 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/admin/components/sys_scheduler/lib.php(63): comCardRateScheduler::loadFromXML('') #2 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/admin/components/sys_scheduler/lib.php(33): sysSchedulerLib::executeItem(Object(stdClass), '30') #3 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/index_interface.php(69): sysSchedulerLib->execute() #4 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/index.php(9): Fea7e8f33::runScheduler() #5 {main} thrown in /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php on line 25