Відбувся офіційний запуск Програми «Доступний факторинг»

14 грудня в УКРІНФОРМ відбувся офіційний запуск Програми «Доступний факторинг» в рамках Державної ініціативи «Доступні кредити 5-7-9%». Цей інноваційний фінансовий інструмент призначений для забезпечення мікро-, малого та середнього підприємництва оборотним капіталом.

Ми раді бути частиною цього важливого ініціативного кроку, що впливає на розвиток українського підприємництва. Глобус Банк є одним із банків-партнерів, який спільно з іншими учасниками, такими як Credit Agricole Ukraine, OTP Bank, Україна, ТАСКОМБАНК, Com In Bank та ПАТ "МТБ БАНК", реалізовуватиме цю програму.

За словами заступника Міністра фінансів України, Голови Ради Фонду розвитку підприємництва, Юрія Драганчука: «Завдяки цій Програмі підприємства матимуть змогу покрити щоденні витрати, знизити ризик «неплатежів» з боку контрагентів та покращити стійкість всього ланцюга постачання товарів. Фонд розвитку підприємництва має багаторічний успішний досвід у реалізації державних програм з підтримки бізнесу, у тому числі, в кризових умовах. Тому я впевнений, що український «Доступний факторинг» в надійних руках».

Проєкт USAID «Реформування фінансового сектору»

Фонд розвитку підприємництва