Вина зі знижкою, як і навчання, забагато не буває!

Дізнавайтесь більше про вина Європи і купуйте вина в рамках цього онлайн-курсу за спеціальною ціною.

 

Як придбати квиток зі знижкою 15%.

- Заходьте на сайт www.silpo.ua в розділ «Події». Обирайте онлайн-курс «Подорож винами Європи» https://silpo.ua/about/events/podorozh-vinami-yevropi, купуйте квитки на курс карткою Mastercard® від Глобус Банку зі знижкою 15 %.

- Очікуйте на квиток з промокодом та інструкцію про доступ до відео курсу на платформі https://openmind.academy/. Після активації промокоду на цій платформі доступ до курсу діє протягом одного року.


Як придбати вино курсу зі знижкою 15%.

- Переконайтесь, що у вас встановлений додаток «Сільпо».

- Отримайте спеціальну ціну на вина курсу при оплаті карткою Mastercard на касах супермаркетів або на сайті www.silpo.ua.

Перелік вин та QR-код, який активує знижку в додатку «Сільпо», будуть доступні на сайті платформи https://openmind.academy/.

- Відскануйте QR-код та отримайте знижку у додатку «Сільпо», якою може скористатися багаторазово протягом місяця з моменту її активації.

- Оберіть вина та оплатіть покупку карткою Mastercard: на касах магазинів Сільпо або онлайн на сайті www.shop.silpo.ua.

 

Акція діє з 15.12.2020 р. по 31.03.2021 р. включно на території України, за винятком тимчасово окупованої території, визначеної законодавством України, і території проведення ООС.


Fatal error: Uncaught ErrorException: Undefined offset: 2 in /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php:25 Stack trace: #0 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php(25): F069bd4b7->errorHandler(8, 'Undefined offse...', '/var/www/globus...', 25, Array) #1 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/admin/components/sys_scheduler/lib.php(63): comCardRateScheduler::loadFromXML('') #2 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/admin/components/sys_scheduler/lib.php(33): sysSchedulerLib::executeItem(Object(stdClass), '30') #3 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/index_interface.php(69): sysSchedulerLib->execute() #4 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/index.php(9): Fea7e8f33::runScheduler() #5 {main} thrown in /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php on line 25