Інформуємо Вас що з 12.10.2020 р, АТ «КБ «ГЛОБУС» вносить зміни до тарифних планів «ЕЛІТНИЙ», «ПРЕМІАЛЬНА КАРТКА» (для Пакету послуг «МАКСИМАЛЬНИЙ»), «ЗАРПЛАТНА КАРТКА NEW+», «ВІДСОТОЧКА», «ВІДСОТОЧКА+» та «ЮНАЦЬКА КАРТКА» в частині відсоткової ставки, яка нараховується на залишки власних коштів на Рахунку у грн. та іноземній валюті (% річних), та введення комісії за неактивний Рахунок для тарифного плану «ЗАПАСОЧКА» на банківські операції та послуги з використанням платіжних карток для клієнтів АТ «КБ «ГЛОБУС».

1. Внесено зміни до п. 4.3. «Відсотки, які нараховуються на залишки власних коштів на Рахунку (% річних)» тарифних планів «ЕЛІТНИЙ», «ПРЕМІАЛЬНА КАРТКА» (для Пакету послуг «МАКСИМАЛЬНИЙ») та «ЮНАЦЬКА КАРТКА» та викладено у наступній редакції:

4.3. Відсотки, які нараховуються на залишки власних коштів на Рахунку (% річних)*:

по Рахунках у гривні 9 % річних Нараховується  не пізніше останнього банківського дня місяця
по Рахунках в доларах США 0,5% річних
по Рахунках у євро 0,1% річних
*Плата по залишках коштів на рахунках клієнтів – нерезидентів не нараховується

2. Внесено зміни до п. 3.3. «Проценти, які нараховуються на залишки коштів на Рахунку (% річних)» тарифного плану «ВІДСОТОЧКА» та викладено  у наступній редакції:

3.3.Проценти, які нараховуються на залишки коштів на Рахунку (% річних)
- Підвищена % ставка по рахунку у гривні 7% Нараховуються не пізніше останнього банківського дня місяця
- Стандартна % ставка по рахунку у гривні 5%

 

3. Внесено зміни до п. 4.3. «Проценти, які нараховуються на залишки коштів на Рахунку (% річних)» тарифного плану «ВІДСОТОЧКА+» та викладено  у наступній редакції:

4.3. Відсотки, які нараховуються на залишки власних коштів на Рахунку (% річних)   7%    Нараховується  не пізніше останнього банківського дня місяця


4. Внесено зміни до п. 4.3. «Проценти, які нараховуються на залишки коштів на Рахунку (% річних)» тарифного плану «ЗАРПЛАТНА КАРТКА NEW+»та викладено у наступній редакції:

4.3. Відсотки, які нараховуються на залишки власних коштів на Рахунку (%, річних)   9%    Нараховується  не пізніше останнього банківського дня місяця


5. Доповнено  тарифний план «ЗАПАСОЧКА» пунктом 3.7. «Обслуговування неактивного Рахунку (за яким протягом останніх 12 місяців не здійснювалось жодної операції з використанням картки)» та викладено  у наступній редакції:

3.7. Обслуговування неактивного Рахунку (за яким протягом останніх 12 місяців не здійснювалось жодної операції з використанням картки) 20,00 грн., але не більше фактичного залишку власних коштів на Рахунку на момент сплати комісії Щомісячне договірне списання

 

Більш детальну інформацію щодо умов обслуговування на умовах вищезгаданих Тарифних планів та зазначених змін Ви можете дізнатись на дошках оголошень, що розміщені в операційному залі Головного Банку АТ «КБ «ГЛОБУС», відділеннях ПАТ «КБ «ГЛОБУС», на офіційному веб-сайті АТ «КБ «ГЛОБУС» www.globusbank.com.ua, а також зателефонувавши до Контакт-центру за номером 0 800 300 392.

З чинною редакцією тарифів та тарифами, які набудуть чинності з12 жовтня 2020 року, Ви можете ознайомитися за посиланням.

З повагою, АТ «КБ «ГЛОБУС»