Інформуємо Вас що з 01.07.2019 р., керуючись пунктом 6.1. Договору на відкриття поточного рахунку та обслуговування платіжної картки АТ «КБ «ГЛОБУС» (для фізичних осіб), АТ «КБ «ГЛОБУС» вносить зміни та доповнення щодо змісту та форми тарифних планів: «БЮДЖЕТНА КАРТКА», «ДЕПОЗИТНА КАРТКА», «ЕЛІТНИЙ», «КАРТА ГЕРОЯ», «Партнерська картка», «Преміальна карта», «СТАНДАРТНА КАРТКА», «Відсоточка+», «ВІДСОТОЧКА», «ЗАПАСОЧКА», «Зарплатна картка» «Зарплатна картка_New+», «Бізнес карта», «ЮНАЦЬКА КАРТКА», на банківські операції та послуги з використанням платіжних карток для клієнтів АТ «КБ «ГЛОБУС».

Також, 01.07.2019р. тарифний план «Миттєва картка» вважається таким, що втратив чинність. Переведення існуючих клієнтів з тарифного плану «Миттєва картка» на обслуговування за тарифним планом «Стандартна картка» здійснюється за наступним порядком: картки Мaestro Instant, відкриті на умовах тарифного плану «Миттєва картка», переходять на обслуговування на умовах пакету «БАЗОВИЙ» тарифного платну «Стандартна картка». За умови завершення терміну дії картки, які обслуговувались на умовах Пакету «БАЗОВИЙ», клас яких не відповідає класу карток, передбачений Пакетом «БАЗОВИЙ», підлягають перевипуску на картку відповідного класу для пакету «БАЗОВИЙ».

Більш детальну інформацію щодо умов обслуговування на умовах вищезгаданих тарифних планів та зазначених змін Ви можете дізнатись на дошках оголошень, що розміщені в операційному залі Головного Банку АТ «КБ «ГЛОБУС», відділеннях АТ «КБ «ГЛОБУС», на офіційному веб-сайті АТ «КБ «ГЛОБУС» www.globusbank.com.ua, а також зателефонувавши до Контакт-центру за номером 0 800 300 392.