До уваги клієнтів Глобус Банку

Шановні Клієнти!

Інформуємо Вас, що з метою покращення обслуговування клієнтів з 02.02.2021 року АТ "КБ "ГЛОБУС" вносить зміни до Договору про надання комплексу послуг банківського обслуговування в АТ "КБ "ГЛОБУС",
доповнено Договір пунктами 7.8 та 7.9 у зв'язку з набуттям чинності статті 30 Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної".

Додано спосіб підписання електронної Заяви-Анкети на приєднання до Договору цифровим власноручним підписом на екрані електронного пристрою в Мобільному додатку "GlobusPlus" для можливості здійснення Банком віддаленої реєстрації фізичної особи - резидента України як клієнта Банку.

Внесені зміни до Додатку №1 "Порядок надання та обслуговування споживчих кредитів", в частині зміни порядку повернення споживчого кредиту. Відповідні зміни стосуватимуться тільки нових клієнтів, які оформлять споживчий кредит згідно програми споживчого кредитування "Кредит на товари" з 02.02.2021 року.

Також повідомляємо, що інші умови Договору залишаються без змін.

З новою редакцією Договору про надання комплексу послуг банківського обслуговування в АТ "КБ "ГЛОБУС" (для фізичних осіб) Ви можете ознайомитись на офіційному веб-сайті АТ "КБ "ГЛОБУС" за посиланням.