До уваги клієнтів Банку "ГЛОБУС"! Банк підвищує ставки по депозитам!

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!

Інформуємо Вас про те, що з 10 липня 2012 р. ПАТ «КБ «ГЛОБУС» підвищує ставки по депозитах.

Зокрема, зміни стосуються відсоткових ставок у гривні депозитного вкладу «Класичний».

На короткий термін від 31 до 90 днів відсоткова ставка в національній валюті складатиме 18% річних. Для вкладу, розміщеного на термін від 91 до 180 днів, Банк «ГЛОБУС» пропонує ставку на рівні 19% річних. При розміщенні вкладу на термін від 181 до 730 днів клієнт отримає 20% річних.

Нагадуємо про те, що в ПАТ «КБ «ГЛОБУС» діють програми лояльності для клієнтів. Зокрема, для пенсіонерів, які при розміщенні депозиту пред'являть своє пенсійне посвідчення, до існуючої процентної ставки Банк пропонує додаткові 0,5% для вкладів в національній валюті і 0,25% - в іноземній валюті. Крім того, для постійних клієнтів, які користуються не однією послугою Банку, передбачені додаткові індивідуальні пропозиції лояльності.

Детальнішу інформацію відносно процентних ставок і термінів вкладів Ви можете дізнатися у співробітників відділень Банку, на дошках оголошень, які розміщені в операційному залі Головного Банку ПАТ «КБ «ГЛОБУС», відділеннях ПАТ «КБ «ГЛОБУС», а також на офіційному веб-сайті ПАТ «КБ «ГЛОБУС» www.globusbank.com.ua