До уваги клієнтів! ПАТ «КБ «ГЛОБУС» вносить зміни до тарифів банку на банківські операції та послуги

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!

Повідомляємо Вам, що з 03.03.2012р. ПАТ «КБ «ГЛОБУС» вносить зміни до тарифів банку, а саме: тарифних планів “Зарплатний”,“Стандартний”, “Депозитний”, “Ощадний” та “Корпоративний” на банківські операції та послуги з використанням платіжних карток для клієнтів ПАТ «КБ «ГЛОБУС», затверджених як додаток №1 до Протоколу Тарифного комітету №8 від 27.04.2011р., додатки №2, №3 до Протоколу Тарифного комітету №14 від 08.06.2011р., додаток № 1 до Протоколу Тарифного комітету №28 від 26.10.2011р. та додаток № 1 до Протоколу Тарифного комітету №20 від 12.08.2011р., із змінами та доповненнями.

У зв’язку з цим, керуючись пунктом 6.1. Договорів на відкриття поточного рахунку та обслуговування платіжної картки, ПАТ «КБ «ГЛОБУС» вносить зміни до тарифів банку, що є невід’ємною частиною Договорів на відкриття поточного рахунку та обслуговування платіжної картки, що були укладені з клієнтами до яких застосовувалися тарифні плани “Зарплатний”, “Стандартний”, “Депозитний”, “Ощадний” та “Корпоративний”, та викладає їх у новій редакції.

Зазначені зміни набувають чинності з 03.03.2012р. та є обов’язковими для виконання всіма клієнтами банку, з якими були укладені Договори на відкриття поточного рахунку та обслуговування платіжної картки із застосуванням тарифних планів “Зарплатний”, “Стандартний”, “Депозитний”, “Ощадний” та “Корпоративний”.

Детальну інформацію щодо зазначених змін Ви можете дізнатись на дошках оголошень, що розміщені в операційному залі Головного Банку ПАТ «КБ «ГЛОБУС», відділеннях ПАТ «КБ «ГЛОБУС» та на офіційному веб-сайті ПАТ «КБ «ГЛОБУС» www.globusbank.com.ua.


Голова Правління                                                                        C.Б. Куріленко