Зводити нове житло стане зручніше, легше й швидше

ГЛОБУС БАНК допомагає українським забудовникам.

 

ГЛОБУС БАНК видав перший кредит у рамках Акційної Програми кредитування клієнтів малого та середнього бізнесу будівельної галузі, агросектору на придбання мобільних, напівмобільних та стаціонарних бетонних вузлів (заводів) та ліній для змішування добрив за умовами співпраці з ГК МОНОЛІТ.

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «МІСЬКБУД БЦ» - стабільна компанія, яка динамічно розвивається та забезпечує надання високої якості послуг в будівельній галузі. Отримавши кредитні кошти на придбання устаткування для виробництва бетону, компанія зможе організувати автономне виробництво необхідних для будівництва матеріалів та виробів на власному міні-заводі.

 

Інтегрований цикл виробництва бетонних виробів дозволить забудовнику мінімізувати залежність від сторонніх постачальників та кон'юнктури, чітко дотримуватися графіків та планів і гарантувати своїм клієнтам високу якість продукції.

 

Така Програма кредитування вигідна всім зацікавленим сторонам — від забудовника до кінцевого клієнта — українців, які хочуть мешкати у новому сучасному житлі найвищої якості.

 

З усіма перевагами Акційної Програми кредитування Ви можете ознайомитися тут