Другий квартал 2012 року Банк «ГЛОБУС» закінчив з прибутком 5, 638 млн. грн.

ПАТ «КБ «ГЛОБУС» підбило підсумки роботи у 2 кварталі 2012 року. Так, фінансова звітність свідчить, що Банк отримав прибуток у розмірі 5, 638 млн. грн. Про це повідомив Голова Правління Банку «ГЛОБУС» Сергій Куріленко.

За його словами, даний результат вкотре підтверджує правильність обраної Банком стратегії розвитку. В цілому, як зауважив Голова Правління, діяльність Банку стабільно прибуткова, адже за перше півріччя поточного року Банк «ГЛОБУС» отримав прибуток у розмірі понад 10 млн. грн. Дані показники майже вдвічі перевищують показники аналогічних звітних періодів минулого року.


Згідно фінансової звітності, у 2 кварталі 2012 року Банк продовжує успішно нарощувати портфелі активів та зобов‘язань. Так, у минулому кварталі обсяги активів Банку перевищили 2 млрд. грн. та склали 2,152 млрд. грн., за 2 квартал 2012 року цей показник сягнув майже 2,3 млрд. грн. Зобов‘язання Банку «ГЛОБУС» також перейшли позначку у 2 млрд. грн. та склали 2,09 млрд. грн., збільшившись у порівнянні з попереднім кварталом майже на 10%.

У 2 кварталі Банк «ГЛОБУС» активно нарощував кредитний та депозитний портфелі. Обсяг кредитного портфелю на звітну дату склав 447 389 тис. грн., збільшившись у порівнянні з минулим кварталом поточного року майже на 50 млн. грн. Депозитний портфель збільшився на 51 млн. грн., а його обсяг склав 528 329 тис. грн.

«Впродовж даного звітного періоду Банк робив ставку на розвиток напрямку кредитування МСБ, паралельно активно нарощуючи обсяги депозитного портфелю та комісійних доходів. А як показує нам досвід роботи, маючи конкретний чіткий план розвитку, легко досягати поставленої мети. Тому зараз ми впевнено заявляємо: ми рухаємось у правильному напрямку і це доводить наш фінансовий результат», - наголосив Сергій Куріленко.

Довідка. ПАТ «КБ «ГЛОБУС» www.globusbank.com.ua засновано в листопаді 2007г. Учасник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (свідоцтво № 193). Ліцензія НБУ № 240 від 26.10.2011 року. За підсумками роботи в першому кварталі 2012 року РА «Експерт-Рейтинг» прийняло рішення про підвищення кредитного рейтингу ПАТ «КБ «ГЛОБУС» за національною шкалою на рівні uaА-. За підсумками рейтингу надійності банків, що проводиться журналом «Експерт» в 2011 році, банк «ГЛОБУС» увійшов до числа найнадійніших фінансових установ України. У 2012 році, Банк «ГЛОБУС» став «Банком, якому довіряють -2012» за версією журналу «Банкиръ». На даний момент в ПАТ «КБ «ГЛОБУС» працює 21 відділення: у Києві, Запоріжжі, Ужгороді, Дніпропетровську, Кам'янець-подільському, Одесі, Сумах, Львові, Харкові, Полтаві, Чернігові, Луганську, Миколаєві, Тернополі, Черкасах, Чернівцях, Севастополі, Вінниці і Івано-Франківську.