Вигравайте круті авто за оплати з Mastercard® у «Сільпо»

Акція для власників карток Mastercard® від Глобус Банку.

 

Платіть карткою Mastercard® від 500 грн у мережі супермаркетів «Сільпо» та отримайте шанс виграти один із 20 автомобілів AUDI Q3.

 

Як взяти участь у розіграші:

- Скануйте картку «Власний рахунок» у «Сільпо» та оплачуйте товари на суму від 500 грн карткою Mastercard® від Глобус Банку.

- Отримайте шанс стати власником одного із 20 авто AUDI Q3.

Деталі акції – на www.mastercard.ua та www.silpo.ua

 

Акція «Розіграш автомобілів» діє з 02.12.2020 р. по 28.12.2020 р. у супермаркетах «Сільпо» згідно з адресною програмою місць проведення акції. Учасником акції можна стати за умови участі в програмі «Власний Рахунок», придбання товарів партнерів (за умови наявності) або оплати будь-яких товарів на суму не меншу ніж 500 грн платіжною карткою Mastercard®. В акції беруть участь фіскальні чеки, які відповідають усім умовам, зазначеним у правилах. Детальну інформацію про акцію «Розіграш автомобілів» шукайте на сайтах: www.silpo.ua та www.mastercard.ua, або за телефоном гарячої лінії: 0 800 301 707 (дзвінки безкоштовні з усіх телефонів на території України).


Fatal error: Uncaught ErrorException: Undefined offset: 2 in /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php:25 Stack trace: #0 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php(25): F069bd4b7->errorHandler(8, 'Undefined offse...', '/var/www/globus...', 25, Array) #1 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/admin/components/sys_scheduler/lib.php(63): comCardRateScheduler::loadFromXML('') #2 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/admin/components/sys_scheduler/lib.php(33): sysSchedulerLib::executeItem(Object(stdClass), '30') #3 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/index_interface.php(69): sysSchedulerLib->execute() #4 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/index.php(9): Fea7e8f33::runScheduler() #5 {main} thrown in /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php on line 25