alt


alt                 
Витонченість у поєднанні з сучаними технологіями та безліччю ексклюзивних привілеїв створює відчуття VIP з карткою World Elite Mastercard® 
Зміни до аеропортових сервісів Mastercard з 01.12.2021


Заява-Анкета на відкриття кредитної карти


Архів тарифів
Оберіть кредитний ліміт
0.00
Ліміт, грн.Попередження:
клієнт повертає суму кредиту, комісії та проценти за його користування відповідно до умов договору, тарфиного плану та вимог законодавства України, уключаючи: повернення суми кредиту, комісій та сплати процентів за користування ним у строки та згідно з графіком платежів, передбачених у договорі про споживчий кредит (у разі кредитування у вигляді кредитування рахунку та кредитної лінії графік платежів може не надаватися). дострокове повернення споживчого кредиту в повному обсязі в будь-який час та без додаткової плати, пов’язаної з достроковим поверненням, або збільшення суми періодичних платежів на його погашення.

Попередження:
відмова від договору про споживчий кредит протягом 14 календарних днів з дня укладення цього договору (у разі відмови від такого договору клієнт сплачує відсотки за період з дня одержання коштів до дня їх повернення за процентною ставкою, встановленою цим договором, та вчиняє інші дії, передбачені Законом України "Про споживче кредитування" або договором). Право на відмову від договору про споживчий кредит не застосовується щодо договорів про споживчий кредит, виконання зобов’язань за якими забезпечено шляхом укладення нотаріально посвідчених договорів (правочинів).


Попередження:
підписанням Заяви-Анкети на приєднання до Договору, в т.ч. в електронному вигляді з використанням Електронного підпису, Клієнт беззастережно підтверджує, що на момент укладення Договору Клієнт ознайомився з повним текстом Договору з додатками (в тому числі Тарифами), повністю зрозумів його зміст та погоджується зі всіма умовами Договору та Тарифами, що є чинними на дату укладання цього Договору, а також ознайомлений з іншою інформацією, яка перелічена в п.2. ст. 12 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», в тому числі щодо наступного.

 
 
 
 

Привилегии для держателей карт World Elite Mastercard

Сервисы

alt   Персональний банкір - Ваш цілодобовий фінансовий
помічник
alt


  MASTERCARD CONCIERGE

alt   Знижки та спеціальні пропозиції від більш 110 компаній
як в Україні, так і за кордоном 
alt   
  Mastercard Lounge
alt   Додатковий дохід, шляхом нарахування підвищених
відсотків на залишок коштів на рахунку
alt
  Програма LOUNGE KEY
  (доступ до VIP-зон в аеропортах світу)
alt   Можливість отримання кредитного ліміту
на суму до 300 000 гривень
alt
  Програма з оренди авто AVIS Preferred
alt   Управління своїми коштами з будь-якої точки світу з
допомогою Інтернет-банкінгу World24
alt
  Fast Line в аеропортах України
alt   
Акції
alt
  Online сервіси
alt  
Родинні цінності
alt
 Тестування на Covid-19 в аеропортах