За 11 місяців 2020 року депозитний портфель Глобус Банку зріс на понад 10%

Поточні продукти банку відрізняються максимальною простотою та відкритістю.

 

На сьогоднішній день процентні ставки за депозитами перебувають у точці певної рівноваги, тому для їхньої подальшої зміни у будь-який бік необхідна відповідна зміна ринкової кон'юнктури. Наразі прогнози на найближчий квартал не передбачають суттєвих потрясінь на ринку, тому поточні ставки залучення депозитів залишаться на нинішньому рівні. Вони вже враховують облікову ставку НБУ, співвідношення попиту і пропозиції, можливості для кредитування банків та інші чинники, які є визначальними для депозитного ринку.

 

Хоча загалом 2020-й рік минає під знаком карантинних обмежень, він не супроводжувався тими неприємностями, які українська банківська система відчувала у минулі кризи, коли передусім суттєво скорочувалися пасиви банків. Інакше кажучи, люди, побоюючись за свої заощадження, кидалися забирати свої гроші. Навпаки, цього разу практично вся банківська система характеризується позитивною тенденцією з нарощування пасивів у національній валюті. Поведінка клієнтів виявилася досить прогнозованою — вони продовжували співпрацювати з банками, в яких обслуговувались до карантинних обмежень, та здійснювали поповнення існуючих депозитів відповідно до власних економічних вподобань.

 

Глобус Банк входить у 30-ку найбільших банків України за обсягом депозитного портфеля і за 11 місяців 2020 року забезпечив збільшення депозитів в національній валюті на понад 10% — перш за все за рахунок реалізації виваженої політики по роботі із поточними клієнтами, побудови системи лояльності та оперативному переведенню частини функціоналу в дистанційні канали.

 

Поточні продукти банку відрізняються максимальною простотою та відкритістю. У період суворих обмежень перелік депозитних продуктів був мінімізований фактично до 2-х продуктів, кожен з яких супроводжується безкоштовним випуском картки Mastercard для зручного використання отриманих процентів та депозиту по факту його завершення. Окремо Банк запропонував усім клієнтам-власникам платіжних карток програму лояльності ГЛОБУС БОНУС, що дозволяє їм отримувати економічні стимули за розрахунки в торгових мережах.

 

Дмитро ЗАМОТАЄВ, Начальник Департаменту роздрібного бізнесу Глобус Банку


Fatal error: Uncaught ErrorException: Undefined offset: 2 in /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php:25 Stack trace: #0 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php(25): F069bd4b7->errorHandler(8, 'Undefined offse...', '/var/www/globus...', 25, Array) #1 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/admin/components/sys_scheduler/lib.php(63): comCardRateScheduler::loadFromXML('') #2 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/admin/components/sys_scheduler/lib.php(33): sysSchedulerLib::executeItem(Object(stdClass), '30') #3 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/index_interface.php(69): sysSchedulerLib->execute() #4 /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/index.php(9): Fea7e8f33::runScheduler() #5 {main} thrown in /var/www/globusbank/globusbank.com.ua/components/com_card_rate/scheduler.php on line 25